elektronniy vstupПривіт усім!

Так як у минулого посту я починаю із того що для мене триває вступна кампанія… Встиг я уже не тільки поїздити в різні міста, подати документи в різні вузи ,включаючи Хогвартс. І ще, я навіть встиг опробувати експеримент нашого улюбленого Міністерства освіти – Електронний Вступ. Ось і про веселий випадок із ним я і хочу зараз розповісти.

Як Ви уже напевне знаєте, ця спроба МОНу відмити гроші, автоматизувати процес подачі заяв вступниками до ВНЗ обійшовся державі у 600 000 гривень. Але нажаль, система працює далеко не так як потрібно. Надзвичайно багато скарг від абітурієнтів на неї. Особливо це було у перший тиждень, так як багато хто просто не міг зареєструватися через те що система видавала помилку, мол ПІБ на сертифікаті не співпадають із ПІБ атестата, а насправді це просто в базу данних не внесли данні про атестати та не зв’язали їх із сертифікатами, тому і я зміг зареєструватися в системі аж на початку другого тижня.

Також дуже часто я читав скарги на те, що заяви подані через систему електронного вступу, надходили не у ті ВНЗ та не на ті спеціальності що обирав вступник. А також система часто видавала невірні бали

сертифікатів ЗНО. Постає питання, навіщо було запускати настільки «сиру» систему? Адже вступ – це дуже серйозно.

А тепер про те, що сталося особисто зі мною. Отже на початку другого тижня, як тільки я зміг зареєструватися, то подав електронну заяву у Національний Університет «Львівська Політехніка» на три можливі ІТ спеціальності. Через 3-4 дні до мене на пошту приходить лист від системи, із повідомленням:

Шановний вступник!

Перегляньте, будь ласка, подані Вами електронні заяви, що зберігаються у Вашому «Особистому кабінеті» на http://ev2011.osvita.com/. У разі відсутності заяв, чи невідповідності їх обраному Вами навчальному закладу, пропонуємо подати електронну заяву вдруге. У такому випадку, перша подана Вами заява не буде зарахована і не вплине на загальну кількість заяв, що Ви зможете подати у майбутньому.

Нагадуємо, для входу до «Особистого кабінету» необхідно перейти за посиланням: http://ev2011.osvita.com/ Якщо у Вас виникли проблеми із входом до системи «Електронний вступ 2011», пишіть на електронну адресу: [email protected] .

З повагою,

Адміністарція системи

«Електронний вступ 2011»

Ось так. Я зайшов у свій кабінет, та дійсно, моїх заяв у політехніку не було. Тому я вирішив вдруге не подавати заяву онлайн, а поїхати особисто. Але ось два дні назад мені прийшло повідомлення від вступної комісії «Львівської Політехніки» що мої заяви прийняті до участі в конкурсі! І дійсно, моє прізвище є у рейтингах! Але того що заява подана, в кабінеті Електронного вступу не зазначено, отже виходить що я в конкурсі участь беру, але спроба не рахується!

Ось так.