Ищете хорошую гостиницу? Обратите внимание на Гостиница Русь Киев, отличные условия для проживания, и очень хороший сервис делают её очеень приятным местом для остановки!

—————————

kpduПривіт!

Наскільки я розумію вступна кампанія тільки починає набирати оберти… Так як черг ніде не спостерігається, багато хто ще навіть не подавав документи. Із моїх однокласників здається ще не подав ніхто.
Минулого разу я писав про те як подав документи в Тернопільський Національний Технічний Університет, який багато хто називає просто Тернопільський політех.

Наступним моїм кроком була поїздка уже у межах своєї області — у чудове історичне місто Кам’янець – Подільський.

Для тих хто не знає, що є Кам’янці, можу сказати що найкращим університетом є Кам’янець – Подільський Національний Педагогічний Університет ім.. І.Огієнка.

Хоча я уже не вперше був у Кам’янці ,але цього університету я ще не бачив. І сказати чесно, він на мене справив дуже хороше враження, насамперед своєю архітектурою. Сама будівля мені здалася значно красивішою ніж ТНТУ. Усередині 2 хола, зліва та справа. В холах великі, м’які дивани, у яких було дуже зручно чекати на початок роботи вступної комісії.

Людей на фізико – математичний факультет майже не було, здаються разом зі ною троє, але одна дівчина, уже написавши заяву, дізналася що що туди потрібно або фізику, або іноземну а у неї немає ні того ні того… Я Просто не розумію як можна їхати подавати документи, і не знати що потрібно здавати? Допустимо немає ні Інтернету, ні знайомих ні брошур – рекламок. На дверях висіли списки предметів!

На відміну від ТНТУ, у Кам’янці у аудиторії комп’ютерів не було, тому вносили данні у систему конкурс не одразу.

Приємні викладачі які приймали документи, і взагалі атмосфера у КПНУ дуже приємна, що мені дуже сподобалося. А також Старе Місто… Всі дороги бруківкою, більшість споруд викладені каменем (хоча й декоративно, поверху).

Взагалі, місто мене приємно вразило, був я у ньому 2й раз, і вперше по місту. Минулого разу я просто у фортецю їздив, наробив на телефон понад 500 фоток, і на наступний день телефон поламався, і всі фото були втрачені….

———-

Интересуетесь евро 2012? Тогда здесь вы всегда сможете найте все самые свежие новости о нём!