klichko boxПривіт усім!

У якомусь із постів я уже згадув що я не є великим фанатом боксу… Ну і інших спортивних ігор, люблю дещо подивитися, але так щоб із нездоровим фанатизмом то ні. Але Приїхав до мене брат із Волині, який значно частіше за мене дивиться спортивні змагання, то дивився бокс і я.

Якщо чесно то очікував я чогось цікавішого… Не знаю чому, але підозри що бій буде досить млявим у мене виникли ще під час того як мав виходити Девід Хей… І музика його мені не сподобалося… Наш боксер вийшов швиденько… хоча і його музика мені не сподобалося, я надіявся на Rammstein :).

Планируете поездку в Киев? Тогда не забудьте задать в Яндексе запрос — погода киев, чтобы быть в курсе, какая погода будет в Киеве в ближайшие дни.

А тепер про сам бій, я хотів щоб Кличко із першого раунду показав щось цікаве, але брат швидко розбив мої сподівання , сказавши що цього небуде, через ціни на білети… І знову все зводиться до грошей :). Цілий бій Володимир домінував, він крутився у центрі рингу, на відміну від Девіда Хея, який бігав навкруг рингу.

Дуже звеселило мене те як Хей постійно падав… Не було ні одного раунду в якому він би не впав на підлогу. Судячи із виразу обличчя Кличка під час такого падіння в одному із останніх раундів.

Ну я вже обнадіявся що хоч у останньому, 12 раунді Кличко покаже щось гарне, завершить поєдинок феєричним нокаутом, але нажаль його не було… Виграв наш боксер по очках, і тепер нарешті, його старший брат Віталій може піти із боксу, віддавши свій титул, а Володимир стане абсолютним чемпіоном!

Для тих хто небачив бою, ось відео:————-

Также можете посмотреть на новости рынка недвижимости, тоже довольно интересная и актуальная тема.