Містика

Є ще добрі люди

0

DAIРозповім невеличкий випадок, що був зі мною не так давно:

Наша подруга та товариш вирішили побратись і звісно ми не могли прийти у РАГС та ресторан без квітів. Я швиденько погнав у центр міста за красивим букетом. По його покупці мав ще заїхати на залізничний вокзал за подругою, що приїхала з Києва.

Так ось, з того місця, де я купував квіти, потрібно було об’їжджати пів міста, щоб потрапити на ЗДВ, або просто проїхати 50 метрів по зустрічній смузі та швиденько попасти на місце-призначення.

Була субота, тому в центрі авто транспорту було мало. Я розвернувся, та поїхав туди, куди про правилам дорожнього руху їхати не варто. Увімкнувши поворот я вже мав звертати на потрібну вулицю, та мене зупинило червоне світло.

Стою, нікого не чіпаю .. І тут підлітає до вікна авто якась бабця та починає кричати, що тут односторонній рух. А я з впевненістю махаю, що знаю і їду куди Мені треба. Тоді вона каже:

— Синку, там за поворотом стоять ДАЇшники. Хочеш заплатити штраф, їдь. А як ні, то їдь прямо, а там собі вже розвернешся.

Я був в шоці і ледь вимовив скупе «Дякую», та поїхав прямо. Проїжджаючи перехрестя я помітив авто та кілька хлопців із «полосатими палками». Обїхавши ринок, що був на шляху, я знову повернувся на теж місце, але вже їхав по правилам.

ДАЇшники оком навіть не моргнули в мою сторону. Я вдячній тій жіночці та здивований такому вчинку. Є ще добрі люди на цій  землі. Як буду у церкві, то обов’язково поставлю свічку за її здоров’я. Нехай і далі допомагає таким недосвідченим водіям як я =) (далее…)

Чи боїшся ти темряви?

10

250px Regenwurm1Привіт Усім мандрівникам інтернету!

Напевне усі люди на нашій планеті, мають свої різні страхи. Хтось боїться тараканів, хтось висоти… Але, напевне, найбільш поширеним страхом є боязнь темряви. До цього страху нас штовхають різні фільми-жахіття, деякі ігри, різноманітні розповіді друзів, як у тому фільмі «Чи боїшся ти темряви?» Де друзі збиралися в лісі, навколо вогнища і по черзі розповідали свої страшні історії. А сьогодні, я хотів би порозмірковувати, саме над цими причинами, та деякими іншими… (далее…)

USB — Символ сатани

8

usbВітаю усіх!

Я сьогодні лазив по інеті, шукав інформацію про цікаві та дивні USB пристрої, чого тільки не придумають… і USB — вентилятор, і USB — бомби…

І взагалі, USB найпопулярніший інтерфейс у наш час, усі принтери, сканери, мишки, флешки підключаються саме у цей порт, він став для нас незамінним. Але знайшов я одну цікавеньку замітку, виявляється, що зовсім недавно, бразильські Євангелісти, оголосили що USB — символ сатани, а ті хто використовують USB присторї — сатаністи. (далее…)

Люди, Бійтеся Чудиків!)

4

Привіт друже! Кого ж з нас в дитинстві інколи не лякали всякими чудиками!? ( Не лізь туди, там бабай живве 🙂 )І ось, сьогодні, мандруючи тенетами, знайшов, одну цікаву річ, виявляється щоб люди боялися ( ага:) ) , було складено список найстрахітливіших монстрів. Нижче приводжу першу десятку.

1. Перше місце займає снігова людина, або, як ще його називають, йеті. Люди, частенько бачать цього монстра, який за описами схожий на кремезну, волохату людину, у якої потужні кінцівки та яка огидно пахне.

2. Друге місце посідає Лохнеське чудовище. Не один раз вчені занурювалися у озеро, але ніяких слідів монстра із кінською головою і довжелезною шиєю не знаходили)

3. Монстр-кровосос чупакабра. З 1995 року він «висмоктує» кров зі своїх жертв. Монстр з шимпанзе зростом скаче — як кенгуру. Очі в нього червоні, руки волохаті, мова як у змії, а зуби як у вампіра. Інколи заїжджає до нас на Україну, живиться кроликами, відомий своєю охайністю(тих же кроликів акуратно складає по купкам за кольром шерсті).

4. Четверте місце посідає  монстр, який мешкає у Нью-Джерсі, який поселився там у 18столітті. Розповідають, що він може ставати невидимим, має чорні ноги із копитами а також крила.

5. Істота-криптид Людина-метелик лякає Пойнт-Плезант в Західній Вірджинії з 1960 року. Довгий сірий монстр володіє червоними гіпнотичними очима, їсть собак і літає на величезній швидкості.

6. Як не дивно, на шостому місці посіли ельфи та гноми 🙂 Ну які ж із них чудики!?

7. Доверський демон схожий на гуманоїда. У нього велика голова і тіло персикового кольору.

8. Лавлендський ящір з’являвся в штаті Огайо. Монстр схожий на собаку, покритий лускою і має обличчя жаби.

9. Ух ти! Уявіть собі, у рейтинг попали навіть динозаври! (які вимерли ще за царя Омелька, коли ше земля була тоненька 🙂 ) .Отже, є люди які вірять , що в лісах Південної Америки і Африки живуть чудовиська, схожі на птеродактилів.

10. Джек-стрибунець, його ще називають Джек «пружинки-на-п’ятах» (В нашого «Джека», пружинок уже нема, він уже давно купив собі пропеллер :)) мешкав в вікторіанській Англії. Від його витівок страждають до цього часу. Люди описують його як людину в чорному плащі і шоломі, з кігтями і полум’ям з рота.

Ось таким вийшов рейтинг 🙂 Нажаль, до нього не попав наший Бабай :(. А якою б Ви бачили «Українську десятку Чудиків» ? Пишемо коменти із тварючками:) winrar