Соціальні мережі

1 0

Способы использовать предложения, купоны, скидки и предложения для увеличения продаж

0

1 1

Купоны, скидки и предложения. Придет время, когда большинство онлайн-продавцов столкнутся с решением: предлагать ли скидки, когда предлагать скидки и сколько они должны стоить.
(далее…)

Користувачі LinkedIn звинувачують соцмережу в крадіжці електронних адрес

0

207Користувачі мережі LinkedIn підозрюють адміністрацію ресурсу у розкраданні електронних поштових адрес з метою подальшої розсилки запрошень по контакт-листу . Інформацію агентство Bloomberg оприлюднило 22 вересня.

У минулий понеділок , 17 вересня о Каліфорнії до суду м. Сан — Хосе було подано колективне позовну заяву. Вимога позивачів полягає у припиненні подібної практики з боку компанії , а також повернення заробітку , отриманого обманним шляхом. Користувачі налаштовані рішуче , наполягають на розгляді справи судом присяжних.

Адреса електронної пошти в LinkedIn виступає в якості імені користувача. У позові йдеться , що таким чином компанія збирала дані про адреси користувачів, що знаходяться в списку контактів. Отримані дані використовувалися мережею для розсилки запрошень для реєстрації в LinkedIn . Користувачі вплинути на цей процес ніяк не можуть. (далее…)

Соцмережі — важливий інструмент підбору персоналу

0

201Соцмережі все частіше використовуються роботодавцями для пошуку майбутніх співробітників. Число компаній , які шукають кандидатів на вакантну посаду допомогою соціальних мереж ( як звичайних , так і професійних ) , з кожним роком збільшується.

Соцмережі — важливий інструмент підбору персоналу
Аналітики стверджують , знайдений через соцмережу кандидат має більше шансів поповнити колектив потребує фахівців компанії, ніж люди , які дізналися про вакантної посади по інших каналах.

Фахівці прийшли до висновку , що така людина надовго увійде до штату співробітників компанії. Подібна схема підбору кадрів корисна не тільки для тих , хто зайнятий пошуком роботи , вона приносить відчутну користь роботодавцям .

Приміром , компаніям вдавалося знаходити саме кандидатури фахівців потрібного рівня. Статистика свідчить , 94 % компаній вже досягли бажаного результату в підборі кадрів або планують скористатися таким варіантом пошуку . (далее…)

Реклама В Контакті

0

Reklama VKВсі активні користувачі соціальної мережі Вконтакті неодноразово бачили рекламу на своїх сторінках чи просто під час перебування на будь-якій сторінці проекту. Справа в тому, що дядько Дуров та компанія не можуть просто так давати у користування мега крутий функціонал свого копійованого проекту. Вони повинні мати бодай якусь копійчину з цього. Це закономірно — мати доступ до інформації мільйонів користувачів і не заробляти на цьому? — Це було б тупо…

Але хто ж замовляє рекламу на такому попсовому, розважальному проекті і скільки це коштує?

Виявляється рекламодавців є стільки, що у Вконтакта навіть з’явились правила (по моєму дуже жорсткі), що до умов розміщення рекламних оголошень. Ціноутворення залежить від аудиторії, якій ви вирішили показувати своє оголошення.

Так-так, у В контакті головним плюсом є те, що можна задавати дуже різноманітний таргетинг. Ваше реклама може показуватись як дівчаткам по 12 років із міста Маріуполь, так і дядькам по 35 років із Москви, які полюбляють дивитись фінансові програми та грати в онлайн ігри =)

Це звісно круто, але чим більш платіжно-спроможна категорія користувачів обрана для рекламної компанії, тим більшою буде ціна кліку, або ціна за 1000 показів рекламного оголошення.

Вправні рекламодавці замовляють покази оголошень, так як це може вийти на порядок дешевше, ніж купівля кліків. Власне я теж пробував свої сили у якості рекламодавця. Поки результати не дуже радують. Із вкладених 600 рублів, вдалось сконвертувати на реєстраціях у іграх лише 100 руб. Про це буду писати у наступних постах. (далее…)

Популяризація групи чи пабліка Вконтакті

3

SobakaМинулий раз я писав про те, як розкрутити групу Вконтакті. Тепер вирішив детальніше зупинитись на одному з пунктів, а саме набір учасників до молодої, нікому не потрібно групи, або пабліку.
(далее…)

Як розкрутити групу в контакті?

4

GroupЯ уже більше тижня страждаю, бо вирішив зробити та популяризувати розважальний сайт. Навіщо це мені — не розумію. Мабуть хочеться бачити більше посмішок і розуміння друзів, коли показую їм свої проекти.

Сайт роблю таким чином, щоб збирати трафік з соціальних мереж. Для цього створив групи у Вконтакті та Фейсбук. Але щоб отримувати звідти приток користувачів, що бажають розваг, потрібно ті групи просувати та наповнювати учасниками і підписчиками.

 

Тут і постає питання — Як розкрутити групу в контакті?

Безкоштовні способи:

Запрошувати друзів та знайомих — я це робив, але така штука швидко набридає і сам я не дуже люблю набридати друзям із проханнями вступити в групу та лайкати мої повідомлення.

Обмінюватись рекламними постами з іншими тематичними групами — це буде працювати, коли у вашій групі буде 1-2к активних підписчиків.

Форуми, Чати, Блоги — якщо є можливість і бажання уперед. Я цим не займався. Багато асу та мінімальний ефект.

Постійне оновлення групи — якщо оновляти записи на стіні 3-5 разів на день дійсно цікавими матеріалами, то учасники час від часу будуть лайкати та ділитись ними, як результат приріст учасників. Це також працює, коли у групі є хоча б кількасот адекватних учасників.

Конкурси — Потрібно проявити креатив та пообіцяти учасникам щось цікаве та потрібне. Якісь бали у іграх, якісь статуси і т.д.

Платні способи розкрутки групи Вконтакті:

Реклама у інших пабліках та групах — доволі дорога процедура, яка не завжди приносить ефект. Та якщо вже приносить, то у вас будуть реально живі підписчики, що в свою чергу принесуть нових учасників. Правда варто рекламуватись у групах з кількістю учасників від пів мільйона. А коштує це близько 10-20 баксів на годину. Результат повинен бути 100-200 нових живих учасників вашої групи чи пабліка.

Купівля учасників на біржах — тут все просто. Платиш гроші — купуєш учасників. Я вирішив перевірити це на практиці і заливши 100 рублів отримав 100+ підписчиків. Правда ефекту від них практично нуль. Тому перший спосіб ефективніший. Потрібно шукати адміністраторів живих груп і додавати рекламу у шапку їх пабліка.

Я намагаюсь розкрутити групу Вконтакті, щоб отримати трафік на розважальний блог, а дехто робить пабліки, аби потім там вигідно продавати рекламу. Як я вже казав, реклама у пабліку із 1млн. підписчиком обійдеться біля 10-20 баксів за один пост — репост чи годину, проведену у шапці.. Думайте самі, чи варто робити та розкручувати групи та пабліки вконтакті. (далее…)

Я буду на #uasmcamp !

0

1111

Привіт друзі!

Я уже дуже давно планую відвідати чудове місто Львів, не стільки щоб поглянути на саме місто,хоча й не без цього, а щоб розвіртуалитися із багатьма цікавими людьми, з якими спілкуюся в онлайні. Але все ніяк небуло можливості це зробити… Проте, кілька днів назад зайшовши  у твіттер та побачив твіт від шановного @Core_st, в якому він вітав тих хто виграв безкоштовні квитки на  #uasmcamp який проводитиметься у Львові, 18 лютого.

(далее…)