Музика

Арія vs Кіпєлов

5

imagesПривіт друзі!

Напевне всі чули про такий рок-гурт як «Арія»? Як на мене чудова група із чудовими композиціями, але як більшість читачів напевне знають група «розкололася», і від неї пішов її голос – Валерій Кіпєлов та один із гітаристів, які створили свій гурт під назвою.. «Кіпєлов». З того моменту я не слухав їх через те що не мав доступу до мережі, а їх місця зайняли так гурти як Холодне Сонце, Iron Maiden, Nazareth… (далее…)

Heavy-Metal – музика розумних_)

5

Привіт! Раніше я десь чув, що музику типу Metal , Heavy-Metal, Hard Pock слухають тільки “тупі” люди, але сьогодні ось сиджу, у навушниках гримить  “Metallica”, із знайомою в асьці кидаємося картинками, і одна із них мене сильно зацікавила, тому викладаю її на блозі:

x_f2478445

А ось і текст , тому що там його погано видно) 

Оказывается, это «ужасное громыхание», как называют бабушки тяжелый рок,-увлечение интеллектуалов.

Ученые выяснили, что интеллектуальные подростки, опережающие своих сверстников в умственном развитии, чаще, чем прочие, слушают рок (хэви-метал).
Эта музыка помогает справиться со сложностями переходного возраста, с давлением, оказываемым социальной сферой на одаренных подростков, помогает нивелировать последствия социального неприятия общества. «В обществе существуют определенные стереотипы. Считается, что если ты интеллектуал, то ты слушаешь классическую музыку, теперь же мы выяснили, что это не совсем верно. Среди одаренных подростков высок процент людей, которые отдают предпочтем ние именно классическому металлу», — утверждает британский исследователь Кад-волладер.

Назнаю чому , але мої батьки не розуміють такої музики, хоча як я замітив, є дуже мало старших людей, які слухають вище перечисленні стилі музики)

Доречі, Незнаєте що послухати під настрій? зайдіть на блог Indragop’a , тут ви знайдете відповідь на це питання)

Євробачення 2010: Україна №10

0

Привіт ще раз! Другий пост за цей день, який присвячений одній із найзначущіших подій вчорашнього дня — Євробачення 2010!
Отож, цьогорічним володарем кришталевого мікрофона стала співачка Lena (Германія) із композицією Satellite. Молоденька та симпатична співачка Лєна підкорила багатьох глядачів та слухачів у багатьох країнах світу.
А наша країна, яку представляла співачка Альоша, посіла 10 місце, що є також досить непоганим результатом.
А тепер…….Відео!

——————

Флисовые пледы для рекламы с любыми логотипами будут очень полезні как для удачной рекламной кампании, так и для подарков сотрудникам. Заказать Ві их можете на http://www.max-sport.ru/pledy.html , здесь всегда высокое качество материалов и конечного товара, быстрое выполнение заказов. Заказав сдесб пледы Вы не будете розачарованы!