Спорт

Работа: как обойтись без завалов

0

 

Научитесь переключаться, это поможет по максимуму отдохнуть, вы будете меньше уставать и больше успевать. Правильно чередуйте собственные разнородные дела. (далее…)

1 6

Выбираем окно: дерево или пластик?

0

Окна из ПВХ известны уже более 50 лет. Много воды утекло с момента их изобретения. И мало кто знает, что придуманы они, были в США, а первое массовое производство таких окон было запущено немцами. Естественно, что в начале своего мирового триумфа, установка пластиковых окон была весьма недешевой, и мало кто мог её себе позволить. Однако шло время, и пластиковые окна постепенно становились более доступными, производители улучшали полезные свойства конструкции и люди все чаще и чаще стали заказывать такие окна. (далее…)

Аквааеробіка для схуднення

0

На сьогоднішній день водні види аеробіки користуються великою популярністю. Все це тому, що вода має здатність позитивно впливати як на нашу енергетику, так і на організм. (далее…)

Пішов у спорт зал

3

SV sport zalЯкось я пообіцяв собі, що до кінця року почну регулярно ходити до спорт зали та хоча б раз на тиждень грати з товаришами футбол у залі.

З футболом все склалось доволі добре. Я влився в стару компанію, та кожної п’ятниці бігаю о 19 годині 60 хв з м’ячем  або без нього — то вже як гра піде. Спускаю п’ять потів, отримую купу задоволення, трохи менше, коли команда програє. Граємо на азарт без усіляких ставок на пиво та інше.

А ось із спорт залою було складніше: Толком я ніколи не займався у залі із гантелями та на тренажерах, тому трішки побоювався, що не справлюсь. Окрім цього я отримав травму спини і ніяк не міг пересилити себе сходити до зали.

Мабуть мене пересилило те, що моя дружина також відновила свої заняття із пілатесу. Я вирішив, що оскільки вона може 3 рази ходити на тиждень до зали, то і мені це під силу.

Сьогодні я був другий раз на тренуванні. Знову отримав масу задоволення та навантаження. Болить усе уже четвертий день. Вийшло так, що перше тренування було в четвер, уже в п’ятницю я бігав футбол, а в суботу знову тренувався на тренажерах. Коротше кажучи навантажую себе по повній. А то зовсім розслабився.

Тренуюсь з 9-ї ранку і до того часу, поки не зроблю усю програму, яку написав тренер. Все дуже просто: кардіо навантаження на початку тренування для розминки та 10 хв кардіо (бігова доріжка, орбітрек), потім прес, спина, руки та ноги. Розписувати все по порядку не бачу сенсу. Рекомендую і вам сходити в спорт залу та по-займатись. Дуже класне і позитивне заняття. (далее…)

Гарячі клавіші у редакторі WordPress

1

wp 10Вітаю усіх хто завітав на мій блог!

Всі ми любимо економити свій час, робота із комп’ютерними програмами не є виключенням а навіть навпаки, ми використовуємо комбінації клавіш клавіатури, для виконання різних дій, які б при їх виконанні за допомогою мишки зайняли б значно більше часу.

Використовуються гарячі клавіші не тільки в прикладних програмах, а й У редакторі публікацій ВордПресс. Можливо хтось знає ці скорочення, можливо хтось не знає, тому я зараз приведу список гарячих клавіш для візуального та HTML редактора ВордПресс. (далее…)

Хто придумав Скейт?

1

СкейтбордингПривіт усім!
Учора здійснив покупку, про яку мріяв з 2-го класу, я купив Скейтборд :).

Сьогодні, я розповім, про те, хто придумав цю чудесну доску 🙂

Як Ви напевне знаєте, Скейт придумали америкоси, а точніше, каліфорнійські серфери у 1958 році, їм було мало хвиль, вони просто взяли доску для серфінгу, і прикрутили до неї колеса. Вони не довго каталися на такоми приборі, так як керувати ним було практично нереально.
Наступним кроком у розвитку «ролиликової доски» стало удосконалення доски Річардом Стівенсоном у 1971 році, він надав скейту нової форми, загнуті перед і зад, трішки загнуті боки, можливість повертати.
Але, найголовнішою подією в скейтбордингу сталоcm у 1975 році — перше змагання по скейтбордингу у якому взяло участь біля 400 чоловік.
Але відродили скейтбординг лише дві людини: Оллі Джелфанд, який навчився робити відомий всім скейтерам трюк «Оллі», що є основою всіх трюків, і Родні Маллен, що придумав на базі «Оллі» безліч різноманітних трюків, які зараз вважаються базовими. Всюди з’явилися скейтери, почали будуватись скейт-парки.

——————————————

У каждого из нас множество интересов. Кто то увлекаеться кулинарией, кто то телефонами, компьютерами.
А для всех интересов есть один очень хороший сайт. ПК, мобильный телефон и мир вокруг нас — на нём есть буквально всё! Заходите, не пожалеете!

——————————————

Любите автомобили и тюнинг? Загляните на авто.ру, найдёте много интересного!

ЧС 2010 : Список команд

2

Привіт усім фанатам футболу! Сьогодні я нарешті дізнався точний список команд на ЧС 2010. Звичайно дуже розстроїний тим що Україна туди не їде, але все ж)
Ось приводжу список команд по групах:

Група A

Мексика
Уругвай
Франція
ПАР

Група B

Аргентина
Греція
Південна Корея
Нігерія

Група C

Алжир
Англія
Словенія
США

Група D

Австралія
Гана
Німеччина
Сербія

Група E

Данія
Камерун
Нідерланди
Японія

Група F

Італія
Нова Зеландія
Парагвай
Словаччина

Група G

Бразилія
КНДР
Кот д’Івуар
Португалія

Група H

Гондурас
Швейцарія
Чилі
Іспанія

Возможно, Вам будет интересно узнать какая География Узбекистана, всё написано очень интересно, много познавательной информации, Вам обязательно понравиться!