Програми

Представлена ​​програма PDF Transformer +

0

209Компанією ABBYY презентовано нове програмне забезпечення для роботи з електронними документами формату PDF . Характерною особливістю є не тільки можливість переведення файлів з ​​розширенням «PDF» в документи редагованих форматів , а й доступність зручного інструментарію для обробки тексту, картинок, таблиць у складі документа. Інформація оприлюднена в рамках прес-релізу компанії.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне та швидке створення web сайтів Рівне, яке ви можете замовити за цілком доступними цінами!

Григорій Ліпич , генеральний директор компанії ABBYY Росія , повідав , що процесу розробки оновленої версії програмного забезпечення передувала фаза збору інформації серед працюючих з PDF-документами користувачів , що дає уявлення про корисність тих або інших інструментів . Новий програмний продукт під назвою «ABBYY PDF Transformer +» має оптимальне поєднання вартості та функціоналу , необхідного користувачам при обробці PDF-документів . (далее…)

Вийшла фінальна версія браузера Mozilla Firefox 24

0

202Нова версія браузера від Mozilla з’явилася в мережі Інтернет у вільному доступі. Установчий файл десктопного програмного продукту Firefox 24 призначений для роботи на базі операційних систем Windows , Linux , Mac.

Вийшла фінальна версія браузера Mozilla Firefox 24
За даними The Next Web , дещо пізніше з’явиться інформація про зміни , які відбулися в новій версії браузера. Помічені в бета — модифікації програми перегляду веб — сторінок Firefox 24 специфікації включають в себе новий стиль смуги прокрутки ( Mac OS X 10.7 ) , опцію « Закрити вкладки праворуч ». Вона стане корисною в тих випадках , коли користувачем було відкрито безліч тимчасових вкладок , наприклад , при підборі цікавить товару в інтернет- магазині. Тепер від них можна « позбутися» в один клік. Доступ до функціонала можна отримати за допомогою контекстного меню , що викликається по кліку правої кнопки миші. (далее…)

Світ побачить Opera Mini для Windows Phone

0

1377238014 663 opera

Буквально за останні кілька років такі браузери як Opera і Firefox втратили свої позиції на ринку. Пов’язано це , природно , з широким розповсюдженням браузерів від різних компаній ( які створені на ядрі Chromium із змінами під певні вимоги компаній , що поширюють це програмне забезпечення).

Зараз більшу частину займає Chrome від компанії Google , яким користується все більше і більше людей , адже даний браузер швидкий , зберігає всю інформацію » в хмарі » ( ваші закладки , історія , інформація , яку ви вводили в пошукову форму , а також логіни / паролі до сайтам зберігаються на серверах компанії Гугл , завдяки цьому вам не доведеться переживати за збереження даних — достатньо буде пам’ятати Google -аккаунт і » залогінитися » в браузері) , крім того він функціональний (можна налаштувати як завгодно , плюс — є величезний магазин додатків на будь-який смак і колір). (далее…)

Для Windows Phone з’явиться офіційний клієнт інстаграма

0

1377442984 113 insta

На своїх смартфонах люди, в основному, грають у різні ігри, читають якусь інформацію (як за допомогою додатків, так і безпосередньо на сайтах і в соціальних мережах), тому відсутність їх на операційній системі приводить до падіння інтересу з боку користувачів. Таке зараз відбувається з новою операційною системою для мобільних пристроїв від Microsoft — Windows Phone.

Багатьох людей, від переходу на цю ОС, зупиняє тільки відсутність клієнта для соціальної мережі Instagram, яка користується популярністю у молоді і «просунутих» людей, які проводять в інтернеті більшу частину дня. Звичайно, є кілька сторонніх клієнтів, але з ними постійно виникають проблеми (то не завантажуються фотографії і відеозаписи, то вони завантажуються і відразу видаляються, іноді клієнт і зовсім відмовляється працювати). Питання про появу офіційного Instagram-клієнта стояв вже давно, але Nokia ніяк не могла домовитися з керівництвом соціальної мережі, і ось, тільки зараз Кріс Вебер (віце-президент Nokia) заявив, що клієнт з’явиться і дуже скоро, але точної дати, на жаль , названо не було. (далее…)

Meridian – плеєр для Вконтакті

0

Хотите сьезить в Чехию? Сейчас очень актуальны туры в Чехию, а здесь их можно заказать за доступными ценами.
defaultПривіт усім!

Напевне для більшості українців основним джерелом музики є всім відома соціальна мережа «ВКонтакі» Там завжди можна знайти всі нові треки, наприклад новий сингл групи Nightwish я знайшов лише там, і то в переддень офіційного його виходу :).

Але не завжди зручно слухати музику ВКонтакті, так як для цього потрібно щоб завжди був відкритий їхній сайт, а ще можна випадково закрити вкладку із ВК на самому цікавому моменті пісні… А от нещодавно друг мені порадив програмку – плеєр для ВКонтакті – Meridian, про який і піде мова у цій публікації. (далее…)

Хороший клієнт для твіттера

5

Вас интересует лечение в Карловых Варах ? Тогда здесь лчшее место чтобы заказать путёвку!
Вітаю усіх відвідувачів блогу!

ТвіттерЯ уже не один раз писав про чудову соціальну мережу Твіттер. Мережа у якій люди обмінюються повідомленнями у 140 символів. Твіттер вчить лаконічно висловлювати свою думку. Надзвичайно цікава мережа, яка мені уже давно замінила всі інші, включаючи Вконтакті. І не тільки мені, Твіттер стає все популярнішим із кожним днем! Навіть Юлія Тимошенко із суду писала у нього повідомлення!
(далее…)

Цей цікавий Pokki

2

Pokki logoПривіт!

Я досить давно уже перейшов на веб версію пошти від Gmail, так як новы версії поштовика Mozilla Thunebird мені не подобалися, від тоді я постійно шукав якийсь аналог, перепробував цілу купу різноманітного софту, але так і не знайшов нічого такого, щоб мене зацікавило. Але ось нещодавно я наткнувся на таку цікаву програмку як Pokki. (далее…)