WordPress

12 lesson

Монтаж твердотопливного котла: как поступить правильно

0

Не проще ли и целесообразнее доверить закупку и монтаж котла, людям имеющим профессиональный опыт в отоплении? Рассмотрим такой вариант.

Особенности организации отопительной системы

12 lesson
(далее…)

Відкат до старої версії WordPress

0

Stara wordpressТрапилась у мене така трабла: На одному блозі не міг толком завантажити медіа та редагувати старі пости + ще кілька багів. Довго не міг зрозуміти в чому причина, тому писав гнівні листи до хостера. Тоді як завжди пішов до дядька Гугля та запитав у нього. Той порадив спочатку по-відключати всі плагіни перевірити роботоспособність двигунця.

Зробив усе — не допомогло. Думав, що винні 2 нові плагіна — не вгадав.

Лише згодом я зрозумів, що робив оновлення всіх плагінів та самого ВордПресс до нової версії і лише після цього пішли збої в роботі блогу.

Рішення знайшов на кількох блогах, присвячених цьому двигунцю. Там було сказано, що потрібно просто перейти на стару версії WordPress. Для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

— Завантажити стару, потрібну саме вам версію;

— Розпакувати архів та видалити кілька файлів:

— Теку wp-content;

— Файлик wp-config;

-Усе інше закинути на хостинг із заміною аналогічних файлів;

— Після цього зайти в адмінку та оновити бази даних.

Все це виглядає дуже і дуже просто, але виявилось що в мого хостера є багато заборон на зміну та копіювання файлів, тому довелось спочатку завантажити все на сервер в окрему папку і лише тоді просити тех підтримку замінити потрібні файли та теки.

Тепер все працює і я щасливий як слон і зробив кілька висновків:

— Потрібно по частіше робити бекапи!

— Не оновлювати одразу плагіни та версії двигунців, одразу після релізу нових. (далее…)

Кнопки соціальних мереж без плагінів

3

Вам нужно подобрать хориший дизайн интерьера? Тогда обращайтесь сюда, не пожалеете!

Гугл дівчина

Вітаю усіх мандрівників тенет!

Чудова сьогодні погода, літо закінчується, і якраз під його кінець у мене з»являється менше вільного часу і я починаю більше встигати. Думаю що навіть писатиму пости ще як мінімум до кінця тижня щодня. Якщо звичайно натхнення буде заходити у гості).

Отже, як я і обіцяв у попередньому пості сьогодні я напишу як додати кнопки соціальних мереж FaceBook та Twitter на свій Вордпресс блог без усіляких плагінів із кучою непотрібних функцій, які тільки приторможують роботу. (далее…)

Як видалити приховані посилання із блогу

1

Плануєте поїздку у чудове місто Львів? Тоді Вам обов»язково потрібно заглянути, які найкращі готелі львова, не будете ж ви спати під відкритим небом!) <br>

no linksПривіт усім відвідувачам блогу!

Як я писав у попередній публікації, сьогодні я опишу один цікавий момент при редагуванні теми, яку я поставив, звичайно їх було більше, але якось згодом я запишу цілий відеоролик як модифікувати та локалізовувати теми WordPress. Я б і зараз міг записати його, це не становить проблеми, але нажаль у мене не вистачить трафіку завантажити його на якийсь відеохостинг, тому дочекаюся доку поїду на навчання і матиму нормальний інтернет!

(далее…)

Український Блогінг + Акція!

19

i love blogging 787805І знову я вітаю вас на моєму блозі, та надіюся що вам цікаво мене читати!

Коли я вперше створював блог, це було ще на blogger.com то думав що усі створюють блоги лише для заробітку, але потім я зрозумів що блогінг — це не вид заробітку, а хоббі. А пишучи публікації у блог підіймається настрій, а коли після публікації люди коментують — то це взагалі))).

Але сьогодні, я хотів би поговорити не про те. Я дуже люблю Українську мову, але нажаль багато цікавих українських блогерів пишуть російською, навіть є такі що спілкуються в реальному житті Українською, а у блог пишуть по-російськи.

От я й подумав, як можна посприяти створенню цікавих Україномовних блогів?

(далее…)

4 прості трюки WordPress

11

wp 10Вітаю усіх мандрівників тенет!

Вчора було дуже багато роботи, тому нажаль не вистачило часу для того щоб написати та опублікувати цю саттю.

Більшість блогерів, включаючи мене, користуються усім відомою CMS WordPress, тому я вирішив створии на блозі розділ повністю присвячений блогінгу та цьому блого-двигунцю, і ця стаття якраз і увійде у категорію постів про WordPress.

(далее…)

Гарячі клавіші у редакторі WordPress

1

wp 10Вітаю усіх хто завітав на мій блог!

Всі ми любимо економити свій час, робота із комп’ютерними програмами не є виключенням а навіть навпаки, ми використовуємо комбінації клавіш клавіатури, для виконання різних дій, які б при їх виконанні за допомогою мишки зайняли б значно більше часу.

Використовуються гарячі клавіші не тільки в прикладних програмах, а й У редакторі публікацій ВордПресс. Можливо хтось знає ці скорочення, можливо хтось не знає, тому я зараз приведу список гарячих клавіш для візуального та HTML редактора ВордПресс. (далее…)