Хостинг

Послугами якого хостера користуєтесь ви і чому?

1

HosterПривітулі. Задали мені завдання на ГГЛ написати якийсь пост, де буде говоритись про хостинг компанії, їх послуги і таке інше. А я ось вирішив запитатись у вас, шановні читачі, яким хостингом користуєтесь ви?

Можливо безкоштовним, можливо дешевим, а можливо ви орендуєте сервери за кордоном, як роблю це я… А може бути й таке, що ви поставили окремий копм у себе в дома і хостите себе самі =) Таке теж можливо.

До речі ось не поганий хостинг PHP MySQL, який може підійти більшості з вас.

Щодо мене, то я користувався і користуюсь послугами різних хостинг компаній. Все залежить від потреб ресурсів, яким потрібен хостинг. Для одноразових проектів можна взяти дешевий хостинг, або й взагалі пошукати безкоштовний.

Для СДЛ проектів обов’язково потрібно шукати хостинг компанію з гарною репутацією. Є чутки, що поганий хостинг може негативно впливати на видачу, в які бере участь ваш сайт, у пошукових системах. А мені цього не потрібно.

А для адалт сайтів я шукаю хостера, сервери якого розміщенні в Германії, або у США. Виною цьому пошуку є закони в Україні та Росії, що забороняють нашим хостинг компаніям тримати *орн* у великих кількостях у себе на серверах. За кордоном цього немає.

Коротше кажучи, питання до вас: «Що у вас за хостинг?»

Перехід на новий хостинг!

4

hosting1Привіт усім!

Сьогодні нарешті здійснилося те, про що я уже досить давно задумував, я переніс свій блог на новий, платний хостинг!

Я досить давно задумував перехід на платний хостинг, але все не міг зважитися, через те що перехід зумовлює за собою купу роботи по створенню бекапів, налаштувань делегування доменів і все таке… Але, каталізатором переходу на новий хостинг стали досить часті проблеми із базою данних, яка останнім часом буває недоступна :(.

(далее…)