...
Пятница , 17 марта 2023

Які види скла використовуються в будівництві

%D0%92%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B5 %D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D1%8B %D0%B8%D0%B7 %D0%B0%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%8F %D0%B8 %D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0 e1412773162312Скло в моді! Так можна коротко охарактеризувати тенденцію на сучасному будівельному ринку. Досить подивитися на сучасні будівлі: житлові і торгові комплекси, адміністративні будівлі, банки, готелі і навіть невеликі магазини — фасади багатьох «одягнені» у скло. Його використовують і для виготовлення козирків і навісів, вхідних груп, шумоізоляційних зборів і перегородок усередині приміщень.

Які види скла застосовуються в будівництві?
Які вимоги пред’являються до цього матеріалу?
Давайте розглянемо ці питання більш докладно.

Види будівельного скла
Для виготовлення світлопрозорих конструкцій на сьогоднішній день використовуються такі різновиди скла:

  • флоат;
  • армоване;
  • ламіноване;
  • загартоване;
  • Енергозберігаюче.

Флоат скло отримало свою назву від однойменного процесу, який є основою його виробництва. Технологія була винайдена в середині 50-х років засновником скляної компанії Пилкингтон і полягає в зливі розплавленої скляної маси в розпечене олово. Отримане таким чином флоат скло виходить ідеально гладким і рівним з мінімальним оптичним спотворенням. З цього матеріалу виготовляють вхідні групи зі скла, склопакети, використовують для скління будівель і вітрин магазинів.

Армоване скло — унікальний прозорий матеріал, у структурі якого міститься металева зварна сітка, завдяки чому забезпечується його висока міцність, а також висока безпека. Армована сітка захищає від випадання ріжучих осколків при розбитті. Цей матеріал досить затребуваний для виготовлення міжкімнатних перегородок, скління пожежних прорізів, вікон в під’їздах житлових будинків, для облицювання фасадів.

Загартоване скло — прозорий матеріал з високими характеристиками міцності, отриманий нагріванням до температури гартування з наступним різким охолодженням. Згідно з вимогами безпеки більшість світлопрозорих конструкцій повинні бути виготовлені тільки з загартованих матеріалів. Це стосується спайдерного конструкцій, елементів зовнішнього скління, навісних систем, внутрішніх перегородок.

Триплекс — різновид ламінованих світлопрозорих матеріалів, у структурі яких знаходиться полімерна плівка, склеєна з одним або декількома шарами скла. Присутність полімерного шару продиктовано міркуваннями безпеки, так як при пошкодженні осколки не розлітаються, а утримуються на плівці. Згідно будівельним нормам і правилам, виготовлення навісу над ґанком, козирків та інших схильним великих навантажень конструкції проводиться виключно з триплексу, що пройшов попередню загартування.

Енергозберігаючі скла — сучасні матеріали зі одностороннім багатошаровим покриттям, що відображає інфрачервоні промені від опалювальних приладів. Найчастіше використовуються у складі склопакетів.

Вас можуть зацікавити якісні стеклянные козырьки, які ви можете придбати за доступними цінами в Минске, Беларусь.

О нас admin

Проверить еще

Аналитиками нашей компании «1С:Підприємство» разработан специальный курс

Аналитиками нашей компании «1С:Підприємство» разработан специальный курс 1С, направленный на обучение новому способу ведения учета. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.