...
Вторник , 17 мая 2022

Проводимо світло в заміському будинку

%D0%B2%D1%8B%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8 merten e1414054706120Провести світло в заміський будинок не так вже й складно. Якщо у вас є навички електромонтажних робіт, то таке завдання вам цілком під силу. Це прозвучить дивно, але перед монтажем розеток і вимикачів knx merten необхідно створити проект. Схематичне зображення потрібно насамперед для того, щоб вдало розташувати точки з проводами. Якщо їх розташувати хаотично, то потім якомусь електроприладу може не вистачити дроти, і доведеться користуватися подовжувачем.

На кресленні точно вказується висота, на якій будуть розташовані вимикачі merten; це дасть додаткову ясність перед початком роботи. Сенс у тому, що за проектом можна підрахувати кількість розеток і вимикачів, а врахувавши їх, ми отримаємо навантаження, під яку треба вибрати автомати. Буде оптимальним варіантом для кожної кімнати передбачити окремий автомат, а потім встановити їх у монтажному боксі недалеко від електролічильника. Вас можуть зацікавити електромонтажні роботи в Києві http://electroman.kiev.ua, які ви можете замовити у справжніх професіоналів за доступними цінами!

Зазвичай цю конструкцію ставлять десь біля входу в будинок, куди вводиться силовий кабель з вулиці. Тепер треба обчислити кількість дроти. Візьміть рулетку і відміряйте довжину до кожної розетки або вимикача. Кожен провід треба прокласти єдиним шматком, причому з’єднання буде по паралельній схемі. У місцях, куди підводяться контакти, надягають спеціальні термоусадочні трубки, які є хорошим ізолятором.

Якщо ви не володієте відповідними навичками, то краще запросити кваліфікованого електрика, щоб він підключив всі підводяться дроти до автомата. Це найскладніша частина. А провести дроти і самостійно встановити вимикачі merten під силу навіть непрофесіоналові. Є кілька варіантів проводки: можна протягнути дроти під плінтусом, а можна зробити в стіні для кожного проводу спеціальні канали. Після укладання їх закладають спеціальним розчином з гіпсом. Провід для люстри укладається або в каналі плити перекриття, або під конструкцією підвісної стелі. Залиште невеликі «хвости» по 15-20 см у кожної електроточки, цього має вистачити для приєднання вимикачів. При роботі з електрикою дотримуйтесь заходів безпеки і використовуйте захисний одяг.

О нас admin

Проверить еще

metallocherepica otzyvy i nedostatki materiala 1

Какие способы укладки металлочерепицы можно применять?

Как уже было сказано, крыша выполняет очень важную функцию в строении дома. А в ее …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.