...
Вторник , 17 мая 2022

Натяжні конструкції з фотодруком

15Кожен з нас хоче бачити навколишній простір в будь-якому за функціональним призначенням приміщенні унікальним, відмінним від інших. Тому при проведенні ремонтних робіт сьогодні йдуть у минуле звична побілка і фарбування стелі. На зміну прийшли інноваційні технології, завдяки яким на ринку оздоблювальних матеріалів з’явилися матеріали нового покоління. Серед них все більшу популярність отримують натяжні стелі, відгуки про які підтверджують їх високі експлуатаційні властивості і можливість втілення найнеймовірніших дизайнерських рішень.

Одним із способів перетворення нудною стельової поверхні в яскраву, яка навіть скептиків не залишить байдужими, є використання такого прийому, як нанесення фотозображень. Оскільки існує кілька видів натяжних систем, зупинимося на особливостях застосування фотодруку в найбільш поширених випадках.Если вас интересует качественная печать фото, тогда именно на сайте homeprint.by вы можете заказать печать фото на холсте по довольно доступным ценам!

ПВХ-полотно, яке становить основу багатьох конструкцій, ідеально підходить для втілення різних дизайнерських проектів, але не у всіх випадках. Так як фарба повинна міцно лягати на поверхню матеріалу, то серед усього розмаїття натяжних вінілових систем слід зупинитися на матових. Художні зображення або вишукані орнаменти в цьому випадку будуть ефектно виглядати зовні завдяки особливій структурі вінілової плівки. Крім того, такі стелі мають підвищену вологостійкість, стійкі до займання, добре розсіюють світло по поверхні і відображають відблиски від будь-якого джерела. На відміну від них глянцеві і дзеркальні поверхні мають погану зчеплення з фарбувальними компонентами, що робить їх малопридатними для фотодруку.

Такий вид натяжних систем, як тканинні безшовні, — також один із прийнятних варіантів для створення малюнків різних типів на широкоформатному принтері. Чіткі і контрастні зображення допоможуть оформити будь-який інтер’єр в заданій тематиці.

При цьому друк здійснюється при дозволі 1440 dpi, для цифрового оригіналу обов’язковою умовою є формат tif, дозвіл має становити від 600 dpi. Що стосується самої картинки, то вибрати її можна або зі спеціального каталогу, який є практично у всіх компаніях, що займаються установкою натяжних стель, або надати самостійно. Перевагою натяжних систем з фотодруком є відсутність необхідності в якому б то не було ремонті протягом тривалого часу.

О нас admin

Проверить еще

metallocherepica otzyvy i nedostatki materiala 1

Какие способы укладки металлочерепицы можно применять?

Как уже было сказано, крыша выполняет очень важную функцию в строении дома. А в ее …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.