...
Четверг , 12 мая 2022

Коментування чужих блогів «за» та «проти»

KomentariКоментувати чи ні своїх колег по цехові? Чи потрібно витрачати свій час на теревені в коментарях друзів, колег, або ж навіть конкурентів? Моя відповідь однозначна — ТАК!

Що дає блогерові коментування по суті? Тут все можна розділити на категорії:

 • Зворотні лінки, якщо коментарі не закриті від індексації;
 • Нові знайомі та друзі;
 • Трафік;
 • Фідбек на своєму блозі;
 • Певний авторитет серед блогерів.

Як ви розумієте, часу на прочитання постів доведеться витрачати чимало, аби залишати якісні коментарі у тему, але воно того справді варто. Час — це єдиний ресурс, що ви витратите на розвиток свого проекту. Не думайте, що ви допомагаєте іншому блогерові, усвідомлюйте користь і для себе.

Економлячи свої гроші — ви здобуваєте нову інформацію у інших блогерів і контактуєте з блогосферою за допомогою тих самих коментарів. Я взагалі рахую, що блог — це той самий форум чи чат, просто у ньому не потрібно реєструватись. Ви так само обмінюєтесь думками у коментарях, якби робили це в чаті.

Люди, що перейдуть по посиланню, що ви залишили в коментарі, будуть вашою тематичною категорією, так як ваші висловлювання в коментарях уже дадуть якесь уявлення про вас, тобто автора вашого блогу. Я і сам частенько переходжу подивитись на блог автора коментаря, який видався мені цікавим та корисним.

Зараз я жалкую, що перестав коментувати товаришів, яких читаю. Виною цьому як завжди лінь. Поки що позбутись її не можу, хоч ви і надавали мені копняків.

Дуже добре мати під рукою каталог доуфолов блогів (це ті блоги, лінки з яких індексуються пошуковими системами). Ще краще — скласти такий каталог власноруч і час від часу коментувати там нові пости, адже частіше за все такі блоги мають віджет «ТОП коментаторів», що виводить активних коментаторів на головну сторінку, що дасть більший SEO-ефект.

Дехто вважає, що коментування віднімає багато часу та має не великий ефект. Та хай про це говорять ті, хто витрачає на це сотні та тисячі у.о., а нам простим веб-майстрам можна виділити 10-20 хв. в день на коментування.

— — —

Весь двор и сад зарос сорняками и травой? Вам нужна бензокоса или говроя другими словами бензотриммер энергомаш. Доступные цены и практика применения изделия не дадут вашему саду испоганится неныжными растениями.

О нас admin

Проверить еще

Выбираем комод из массива дерева

Комод известен нам с семнадцатого века, когда мебельщики из Франции разработали комод, чтобы поднимать ножки, …

4 комментария

 1. «Виною цьому як завжди лінь.» — не вірю, думаю тут не в ліні справа а в комплексах. «Зіркові» блогери можуть сприймати коментування інших як власний попуск. Тіпа, «хто вони такі щоб я у них коментував? та я самий самий, нехай у мене коментують».

 2. Ти ж не лінуєшся постові вставляти в пости і писати пости під постовий) Це не лінь, це менталітет.

 3. Постові постовими. А от коменти, то вже інше. Я ж не звєзда блогер, щоб не коментити інших, але рідко дуже залишаю свою думку.
  Звісно є я такі, які і слова не залишать на молодому блозі, навіть якщо там стаття бомба.

 4. Коментую блоги, які регулярно читаю. Іноді пишу просторі коменти, більші часом за сам пост. У випадку, якщо цікавий допис, звісно.
  Іноді коментую блоги, на які забрів випадково, але переважно не підписуюся на коментарі, тому подальшої дискусії, як правило, не підтримую. Хоча буває і так, що автор того блогу прийде до мене прокоментує, потім я знову до нього — і пішло-поїхало.
  Не розглядаю просто інших блогерів як своїх конкурентів, а, радше, як колег.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.