...
Четверг , 23 ноября 2023

Як вибрати автоiнструмент

Є кілька категорій автоінструментів (класифікація виконується за характером застосування). До речі, якщо вас цікавить магазин ручного інструменту, переходьте на сайт kutok.com.ua.

kak vybrat avtoinstrument 2

Важливі з них це:

  • Пневматичні авто інструмент (тобто які працюють на системі пневматики – гайковерти, дрилі, домкрати, шліфувальні машини і так далі);
  • Ручні (сюди відноситься ключі, викрутки, комірчики і так далі);
  • Електричні інструменти (обладнання, яке працює на електричному приводі – пили, резервні електростанції, мийки високого тиску і ін.);

Інструментальний набір (даний розділ в себе включає кілька компонентів кожної з перерахованих вище категорій; він призначається для виконання швидкого комплексного ремонту, так як має в собі майже всі самі інструменти які знадобляться для усунення автомобільних неполадок).
Пропонуючи вам власні послуги з продажу техніки, супутніх предметів і деталей для всіх видів авто, ми постараємося розповісти, як вибрати необхідний інструмент.

Найперше, це відповідність певної моделі інструменту індивідуальним технічним показникам вашого авто.

Друге, необхідно дивитися на ергономічність інструменту (зручна експлуатація, яке обумовлюється правильною системою і належним рівнем практичності). Ніколи не потрібно купувати перший-ліпший вам інструмент – завжди беріть до уваги марку виробника (адже дуже часто саме від бренду залежить якість продукції), схему зборки і характеристики роботи (якщо це електричний або пневмоінструмент, увагу своє зверніть на параметр шуму, плавність вмикання та вимикання , вібрацію). Не забувайте – краще витратити трохи більше часу на пошук і випробування авто, ніж придбати невідому модель і потім витрачатися на її ремонт. Також, при виборі інструментів для автомобіля, необхідно також дивитися на їх ремонтоспособность – то існує можливість заміни якихось деталей. У багатьох недорогих моделей цієї функції немає; деякі деталі або є незнімними, або просто не виробляються. Дуже дорогі, а природно, якісні варіанти можна оновлювати при несправності, помінявши лише одну-дві деталі без потреби повноцінної заміни інструменту. Аналогічним чином, купивши насправді якісний (нехай і не дуже недорогий) інструмент, ви забезпечуєте себе хорошим помічником, який буде корисним вам в автомобільному ремонті. Керуючись вищенаведеними пунктами, ви зумієте легко підібрати власне той авто, який прекрасно підходить для необхідних робіт.

Ріжкові ключі для авто

Які ж безпосередньо автоінструменти пропонує вам професійний online-магазин «Залізяка»?

Неможливо не помітити, що наш вибір виділяється дуже великим вибором.

Ми хочемо представити вам цілу серію самих предметів різного плану ключів. Сюди входить:

  • Ключ накидний – одна з дуже затребуваних моделей, дуже часто вважається двосторонньою. Відноситься до монолітним ключам; його робоча частина повністю охоплює профіль необхідної деталі, повторюючи лінії її корпусу.
  • Балонний ключ, який призначений для роботи з легковими авто. Добре підходить для відкручування / закручування спеціалізованих гайок на дисках і колесах автомобілів. У нас є моделі досить різноманітних розмірів і форм, зроблені з самих різних металів, завдяки цьому ви легко зможете вибрати найбільш підходящий вам варіант.
  • Ключ торцевий – його застосовують для роботи з деталями кріплення, які розміщені в місцях куди складно дістатися. Завдяки неординарною конструкції і високою практичності, даний ключ дозволяє без проблем і легко впоратися з самими непростими і трудомісткими завданнями (наприклад як кріплення коліс автомобіля і так далі).
  • Динамометричний ключ; собою представляє окремий вид комбінованих ключів, так як обладнаний спеціальним елементом, який називається «динамометр». При його допомозі виконується контроль «обертового моменту» при кріпленні з’єднань з різьбленням, які наполягають на особливій точності.
  • Ключі Г-образні – досить різноманітних розмірів, від 08 * 08 до 41 * 41, і так далі.

До даної категорії також можна віднести гайковерт пневматичний, не звертаючи уваги на те, що робочий принцип цього інструменту відрізняється від інших. При його допомозі можна дуже швидко зафіксувати (або зняти) різні деталі з різьбою – гайки, болти і так далі.

 

О нас Редактор

Проверить еще

Понадобился поверхностный насос для воды? 4 совета по выбору насоса от специалистов из магазина «ТехБаза»

Сейчас, несмотря на наличие современных технологий, многие владельцы дачных и загородных участков оснащают свое жилье …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.