...
Воскресенье , 17 сентября 2023

Windows 8 планшет

Windows 8

Самий перший планшетний комп’ютер під управлінням операційної системи Windows 8, саме той, який демонструвався розробникам на конференції Build, з’явився у продажу на інтернет-аукціоні eBay за 3500 доларів (близько 2,5 тисяч євро). Поки що девайс підноситься під назвою Samsung Windows 8 Developer PC, 5000 планшетів вирушили до розробників програмного забезпечення, щоб вони могли підготуватися до запуску нової операційної системи в наступному році.

Деякі розробники вирішили підзаробити прямо зараз, виставивши ексклюзивну техніку на аукціон. 3,5 тисячі доларів – чимало за таблетку в стадії розробки без будь-яких працюють додатків. За вартість одного Samsung Windows 8 Developer PC цілком можна купити цілих сім планшетів Apple iPad, але, з іншого боку, ексклюзив дешево коштувати не буде. Сам пристрій, яке навряд чи коли-небудь офіційно надійде в роздрібний продаж, являє собою злегка модифіковану версію таблетки Samsung Series 7, представленої компанією на IFA 2011.

 — – —

Ребята, приобретайте надежные двухъярусные кровати киев и радуйте своих детей и не только. И вообще двухъярусные кровати очень и очень полезные приспособления для любой возрастной категории.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.