...
Пятница , 22 сентября 2023

Windows 7 стала популярнішою за ХР

Як повідомляє ресурс StatCounter, в даний час Windows 7 є найбільш популярною операційною системою на глобальному ринку. Вперше з моменту релізу в жовтні 2009 року вона обійшла за популярністю ОС Windows XP, яка присутня на ринку вже близько 10 років.
Відзначається, що зараз операційна система Windows 7 використовується на 40,21% комп’ютерних систем по всьому світу. Її частка ринку з моменту релізу постійно зростає. У той же час ОС Windows XP поступово втрачає свою частку ринку і на поточний момент вона встановлена ??на 38,64% усіх комп’ютерних систем. Ще під час випуску бета-версії Windows 7, вона отримала безліч втішних відгуків з боку експертів, оглядачів і звичайних користувачів, що і стало основою її подальшого успіху. Вже через 2 тижні після офіційного релізу – в листопаді 2009 року – кількість встановлених копій ОС Windows 7 перевершила кількість встановлених копій операційної системи Apple Snow Leopard. На початку лютого 2010 року (через 3 місяці після початку продажів) Windows 7 була встановлена ??вже на 10% всіх комп’ютерів. Через 10 місяців після релізу – в липні 2010 року – ОС Windows 7 перевершила за популярністю свою попередницю Windows Vista. Слід зазначити, що після випуску Windows 7, частка ОС Windows Vista постійно знижувалася і зараз займає лише близько 10% ринку.

За перший рік продажів було продано близько 240 млн копій Windows 7, а в 2011 році, згідно з відомостями Gartner, ця ОС встановлюється на 94% всіх нових продаються комп’ютерах. До кінця 2011 року кількість проданих копій Windows 7 очікується на рівні 635 млн.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.