...
Среда , 21 сентября 2022

Samsung заборонено продавати Galaxy в Голландії

Гаазький суд заборонив Samsung продавати смартфони Galaxy S, S II і Ace на території Голландії, визнавши Samsung винною в порушенні деяких патентів Apple. Заборона почне діяти з 13 жовтня цього року. Цікавий той факт, що в даному випадку мова йде не про копіювання дизайну, а про метод перегортання фотографії з допомогою простого жесту, який описаний в патенті Apple 2,059,868, повідомляє Engadget. До речі, ця заборона не торкнулася планшети Samsung.

На даний момент у Гаазького суду претензії тільки до додатка для перегляду фото, Gallery. Samsung пообіцяла змінити ПЗ в своїх смартфонах, щоб не порушувати нічиїх патентів і отримати можливість продавати пристрої в Голландії. Цікавий той факт, що фірмова оболонка TouchWiz ніяк не зачіпає програму для перегляду знімків в Android, це стандартний додаток в Android 2.3. Тобто, теоретично, суд може пред’явити претензію будь аналогічну смартфону на базі Android 2.3.

Таким чином, побічно пояснюється відсутність питань до планшета Samsung Galaxy Tab 10.1, в якому використовується Android Honeycomb, відповідно, і додаток Gallery там інше. Кім Тітус (Kim Titus) з Samsung Mobile офіційно заявив, що компанія докладе максимум зусиль для вирішення виниклого навколо смартфонів Galaxy конфлікту.

———

Цікавитесь Твіттером? ТОді для того щоб бути в курсі усіх новин пов’язаних із ним, читайте розділ твитер на ось цій соціальній мережі для блогерів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.