...
Пятница , 15 сентября 2023

Samsung заборонено продавати Galaxy в Голландії

Гаазький суд заборонив Samsung продавати смартфони Galaxy S, S II і Ace на території Голландії, визнавши Samsung винною в порушенні деяких патентів Apple. Заборона почне діяти з 13 жовтня цього року. Цікавий той факт, що в даному випадку мова йде не про копіювання дизайну, а про метод перегортання фотографії з допомогою простого жесту, який описаний в патенті Apple 2,059,868, повідомляє Engadget. До речі, ця заборона не торкнулася планшети Samsung.

На даний момент у Гаазького суду претензії тільки до додатка для перегляду фото, Gallery. Samsung пообіцяла змінити ПЗ в своїх смартфонах, щоб не порушувати нічиїх патентів і отримати можливість продавати пристрої в Голландії. Цікавий той факт, що фірмова оболонка TouchWiz ніяк не зачіпає програму для перегляду знімків в Android, це стандартний додаток в Android 2.3. Тобто, теоретично, суд може пред’явити претензію будь аналогічну смартфону на базі Android 2.3.

Таким чином, побічно пояснюється відсутність питань до планшета Samsung Galaxy Tab 10.1, в якому використовується Android Honeycomb, відповідно, і додаток Gallery там інше. Кім Тітус (Kim Titus) з Samsung Mobile офіційно заявив, що компанія докладе максимум зусиль для вирішення виниклого навколо смартфонів Galaxy конфлікту.

——–

Цікавитесь Твіттером? ТОді для того щоб бути в курсі усіх новин пов’язаних із ним, читайте розділ твитер на ось цій соціальній мережі для блогерів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.