...
Вторник , 20 сентября 2022

Microsoft закінчила купівлю Skype

Корпорація Microsoft повідомила, що вона повністю закінчила оздоблювальні процедури щодо купівлі компанії Skype у групи власників. Нагадаємо, анонс цієї угоди відбувся ще в травні цього року. Операція була схвалена радами директорів обох компаній. З тих пір проходили необхідні підготовчі процедури і узгодження, а зараз угода повністю завершена, і Skype стала новим бізнес-підрозділом Microsoft — Skype відділу Microsoft. За покупку Skype була сплачена сума у ??розмірі $ 8,5 млрд.

Відзначається, що Головний виконавчий директор Skype Тоні Бейтс (Tony Bates) отримає пост президента Skype відділу Microsoft, він буде підзвітний безпосередньо Головному виконавчому директору Microsoft Стіву Баллмеру (Steve Ballmer). Новий підрозділ буде як і раніше пропонувати існуючі послуги Skype. Надалі Skype буде інтегрований в багато продуктів Microsoft, що дозволить збільшити кількість користувачів Skype до 1 млрд. Всі існуючі співробітники Skype залишаться працювати в звичних офісах, розташованих в Естонії, Чехії, Росії, Швеції, Великобританії, Люксембурзі, Японії, Сінгапурі, Гонконгу і США.

——————

Хотите научиться работать с 1с ? Тогда вам нужно пройти курсы 1с, где вас научат использовать эту систему на проффесиональном уровне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.