...
Пятница , 15 сентября 2023

Microsoft закінчила купівлю Skype

Корпорація Microsoft повідомила, що вона повністю закінчила оздоблювальні процедури щодо купівлі компанії Skype у групи власників. Нагадаємо, анонс цієї угоди відбувся ще в травні цього року. Операція була схвалена радами директорів обох компаній. З тих пір проходили необхідні підготовчі процедури і узгодження, а зараз угода повністю завершена, і Skype стала новим бізнес-підрозділом Microsoft – Skype відділу Microsoft. За покупку Skype була сплачена сума у ??розмірі $ 8,5 млрд.

Відзначається, що Головний виконавчий директор Skype Тоні Бейтс (Tony Bates) отримає пост президента Skype відділу Microsoft, він буде підзвітний безпосередньо Головному виконавчому директору Microsoft Стіву Баллмеру (Steve Ballmer). Новий підрозділ буде як і раніше пропонувати існуючі послуги Skype. Надалі Skype буде інтегрований в багато продуктів Microsoft, що дозволить збільшити кількість користувачів Skype до 1 млрд. Всі існуючі співробітники Skype залишаться працювати в звичних офісах, розташованих в Естонії, Чехії, Росії, Швеції, Великобританії, Люксембурзі, Японії, Сінгапурі, Гонконгу і США.

—————–

Хотите научиться работать с 1с ? Тогда вам нужно пройти курсы 1с, где вас научат использовать эту систему на проффесиональном уровне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.