...
Четверг , 21 сентября 2023

Скоро Google відкриє музичну крамницю

Стало відомо, що компанія Google має намір незабаром запустити новий сервіс, який буде представляти собою магазин з продажу музичних композицій. Про це повідомив керівник проекту Android Енді Рубін (Andy Rubin).

Слід зазначити, що основний конкурент компанії Google на ринку мобільних пристроїв – Apple – вже давно має власний магазином з продажу музичного контенту. Крім того, подібний магазин є і у компанії Amazon, приступила недавно до продажів власного планшета, який хоч і заснований на платформі Android, але працює лише з власними магазинами програм, музики і книг.

Енді Рубін не став ділитися інформацією про будь-які функції магазину Google з продажу музики або про терміни його офіційного запуску. Тим не менш, він заявив, що відкриття такого магазину може відбутися вже незабаром. Крім того, в ньому буде реалізовано кілька нововведень, які дозволять йому виділятися серед конкуруючих сервісів.

Також слід зазначити, що до момент відкриття магазину компанії Google належить укласти договори з основними власниками авторських прав на музичний контент. А зараз, судячи з наявної інформації, компанія Google близька до укладення угоди лише з EMI Music. Однією з проблем в даному аспекті є той факт, що, за словами самого Рубіна, багато великих гравців медіа індустрії сприймають Google як пошукову компанію, а не потенційного партнера по розповсюдженню контенту.

————

Отличная вещь iPad2, на нём удобно как работать, так и развлекаться. Высокая производительность и отличная портативность делают его очень популярным. Вам очень повезло еслы вы стали его счастливым обладателем, но теперь вам нужны интересные и полезные аксессуары для ipad 2, высокое качество при отличной цене!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.