...
Вторник , 20 сентября 2022

Скоро Google відкриє музичну крамницю

Стало відомо, що компанія Google має намір незабаром запустити новий сервіс, який буде представляти собою магазин з продажу музичних композицій. Про це повідомив керівник проекту Android Енді Рубін (Andy Rubin).

Слід зазначити, що основний конкурент компанії Google на ринку мобільних пристроїв — Apple — вже давно має власний магазином з продажу музичного контенту. Крім того, подібний магазин є і у компанії Amazon, приступила недавно до продажів власного планшета, який хоч і заснований на платформі Android, але працює лише з власними магазинами програм, музики і книг.

Енді Рубін не став ділитися інформацією про будь-які функції магазину Google з продажу музики або про терміни його офіційного запуску. Тим не менш, він заявив, що відкриття такого магазину може відбутися вже незабаром. Крім того, в ньому буде реалізовано кілька нововведень, які дозволять йому виділятися серед конкуруючих сервісів.

Також слід зазначити, що до момент відкриття магазину компанії Google належить укласти договори з основними власниками авторських прав на музичний контент. А зараз, судячи з наявної інформації, компанія Google близька до укладення угоди лише з EMI Music. Однією з проблем в даному аспекті є той факт, що, за словами самого Рубіна, багато великих гравців медіа індустрії сприймають Google як пошукову компанію, а не потенційного партнера по розповсюдженню контенту.

————

Отличная вещь iPad2, на нём удобно как работать, так и развлекаться. Высокая производительность и отличная портативность делают его очень популярным. Вам очень повезло еслы вы стали его счастливым обладателем, но теперь вам нужны интересные и полезные аксессуары для ipad 2, высокое качество при отличной цене!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.