...
Пятница , 15 сентября 2023

Розробник утиліти для джейлбрейка iOS потрапив на стажування в Apple

Ніколас Аллегра (Nicholas Allegra) є досить відомою людиною в iOS-співтоваристві завдяки своїм розробкам в області злому мобільної операційної системи Apple, хоча там він в основному «світився» під мережевим псевдонімом Comex. Саме цей молодий програміст відповідальний за утиліту Spirit і веб-інструменти JailbreakMe. Останні є дуже цікавою розробкою, так як злом iOS-пристрої виробляється прямо через веб-браузер. Підключення до ПК не потрібно, тільки доступ до Інтернету.

Аллегра повідомив через Twitter про те, що з 5 вересня він починає своє стажування в Apple. Враховуючи специфіку ранніх робіт цієї людини, можна припустити, що він займеться системою програмної безпеки iOS. На реліз нових інструментів від цього програміста для отримання Root-доступу в iOS можна не розраховувати. Comex явно дав зрозуміти, що більше в напрямку прямого злому мобільної операційної системи Apple він працювати не буде, принаймні, публічно. Хоча, стажування ще не означає прийом на роботу, але навряд чи Apple відмовиться одержати такого фахівця в свій штат.

————–

Безопаность Вашего компьютера всегда должна быть на высоком уровне, так как от этого напрямую зависит безопасность и сохранность ваших данных, а также конфиденциальность вашей личной информации! Для того чтобы обеспечить должный уровень безопасности, вам нуужны бесплатные программы антивирусные, которые помогут защитить ваш ПК и данные которые на нём храняться!

One comment

  1. Безпека це важлива ланка і як на мене iOS приділяє їй хорошу увагу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.