...
Четверг , 21 сентября 2023

Нова iOS 5

Компанія Apple в середу, 12 жовтня, випустила iOS 5 – нову версію своєї операційної системи для мобільних пристроїв.

Встановити iOS 5 на свої апарати можуть власники планшетів iPad і iPad 2, смартфонів iPhone 3GS і iPhone 4 і плеєрів iPod touch третього і четвертого поколінь. Щоб оновити операційну систему, пристрій потрібно підключити до комп’ютера, на якому встановлений клієнт iTunes версії 10.5.

Смартфон iPhone 4S, який надійде в продаж 14 жовтня, буде використовувати iOS 5 по замовчуванню.

Ключовими нововведеннями в iOS 5 є центр повідомлень (Notification Center), сервіс обміну повідомленнями iMessage, додатки Newsstand і Reminders, інтеграція з Twitter і нова версія браузера Safari.

У центр повідомлень надходять дані про пропущені виклики, нових SMS, повідомлення від додатків і інша інформація. Нове повідомлення відображається на панелі у верхній частині екрана. Сервіс iMessage дозволяє безкоштовно обмінюватися повідомленнями, зображеннями і відеороликами власникам пристроїв з iOS 5. Програма Newsstand дозволяє керувати підписками на журнали і газети. Додаток-«нагадувач» Reminders сповіщає користувача про заплановані заходи і підтримує «прив’язку» нагадування до місцевості.

Крім того, в iOS 5 включена підтримка хмарного сервісу iCloud, який дозволяє користувачеві зберігати свої дані на віддаленому сервері і синхронізувати інформацію між пристроями. Безкоштовно Apple надає кожному користувачеві 5 гігабайт простору.

Судячи з повідомлень в Twitter, багато користувачів зіткнулися з труднощами при установці iOS 5. Передбачається, що ці труднощі були викликані перевантаженням серверів Apple через наплив бажаючих встановити нову ОС.

————-

У вас есть чудесное фиолетовое платье? Тогда вам будет интересно посмотреть место где есть лучшая бижутерия к фиолетовому платью Сдесь очень широкий выбор продукции и разумные цены!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.