...
Четверг , 21 сентября 2023

Корпорація Mozilla випустила чергову версію браузера Firefox

mozilla firefox mobile maemo officialFirefox 7 націлений на підвищення продуктивності і містить ряд оптимізацій споживання ресурсів системи.

Багато власників смартфонів на операційній системі Android хотіли б мати інтерфейс такий, як в iPhone. На сайті http://grand-screen.com ви можете дізнатися всі актуальні способи, які включають в себе встановлення відповідних програмних лаунчерів, які дозволять вам зробити стилізоване меню, іконки та ефекти. А також можна таким чином змінити свій екран блокування.

  • Тепер функція працює частіше, щоб звільнити пам’ять і покращити продуктивність. Це особливо актуально при великій кількості відкритих вкладок і при тривалих сесіях;
  • Покращена продуктивність функція синхронізації Firefox Sync. Значно підвищена швидкість синхронізації при додаванні нової або зміну вже існуючої закладки або пароля;
  • долучення Azure Direct2D for Canvas. Це підвищує швидкість рендеринга анімації HTML5 Canvas;
  • Додана підтримка специфікації Web timing;
  • Додана підтримка CSS 3 Text-Overflow: ellipsis;
  • Додана функція Telemetry.

Нова функція дозволяє вимірювати продуктивність браузера і відправляти дані розробнику (повністю анонімно, без ідентифікації користувача). Ці дані допоможуть розробнику зробити браузер ще краще. За замовчуванням функція відключена і при бажанні її потрібно активувати вручну в налаштуваннях програми. Збір та пересилання інформації відбувається у фоновому режимі і функції перегляду збирається користувачем не передбачені (для перегляду зібраних даних потрібно встановити плагін about: telemetry).

Варто також сказати, що була серйозно покращена оптимізація при завантаженні сторінок. Користувачам це дозволить суттєво економити вхідний та вихідний трафік в зв’язку з тим, що швидкість з’єднання між серверами в кілька разів була збільшена. Також в компанії обіцяють не зупинятися на цих досягненнях.

Фінальний випуск Firefox 7 намічений на 27-е вересня.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.