...
Пятница , 15 сентября 2023

Амазон робить планшети собі у збиток

Анонсований на минулому тижні планшет Amazon Kindle Fire здивував багатьох своєю низькою ціною, помітно відрізняється від вартості інших планшетів. Відразу ж з’явилися чутки про те, що компанія встановила ціну Kindle Fire нижче собівартості в надії надалі компенсувати збитки за рахунок реалізації контенту та надання послуг різних сервісів.

За припущенням аналітика Джин Манстер (Gene Munster) з аналітичної компанії Piper Jaffray, ціна новинки як мінімум на $ 50 нижче витрат на її виготовлення.

Експерти компанії IHS iSuppli теж зробили розрахунок вартості складових планшета. Сумарні витрати на придбання компонентів і матеріалів для Amazon Kindle Fire за їхніми підрахунками становлять $ 191,65.

Якщо додати інші витрати і накладні витрати, собівартість планшета може скласти близько $ 209,63, тобто на кожному планшеті Amazon втрачає близько $ 10.

Повернути закладені в ціні Kindle Fire збитки компанія зможе тільки за допомогою реалізації цифрового контента і послуг. На думку IHS iSuppli, прибуток від реалізації планшетів якщо і буде, то дуже маленькою – в межах $ 10 на одному пристрої. Набагато важливіше, що за допомогою планшетів Amazon зможе залучити нових покупців для інших товарів, адже інтернет-компанія торгує дуже широким спектром продукції – від книг і електронних пристроїв до підгузників.

«Ця бізнес-модель є унікальною і прийнятною тільки для Amazon, – стверджує IHS iSuppli .- Жоден інший планшет або е-рідер не можуть похвалитися підтримкою такого широкого спектру сервісів. Більше того, жоден рітейлер не зможе собі дозволити займатися виготовленням планшетів, спеціально створених для стимулювання продажів своїх товарів ».

————————–

Хотите создать для своей фирмы или проекта хороший сайт? Тогда вам будут интересно почитать о том где можно заказать создание сайта под ключ, да ищё за разумными ценами и высоким качеством.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.