...
Вторник , 20 сентября 2022

Як довго відбивають себе куплені сайти

OkunistОт і прийшов час зробити деякі висновки по моїм купленим сайтам. Я завжди вважав, що купити хороший сайт з прибутком можна, але він буде коштувати шалених грошей. Зараз я вважаю так само. Бо ті сайти, що я купив за відносно невеликі суми поки не виправдовують вкладень.

Розглянемо наприклад сайт http://liebevoll.ru Про його купівлю я писав тут.

Віддав я за цей блог про відносини 12к рублів. ТИЦки там немає, зате була відвідуваність, яку я за допомогою внутрішньої перелінковки та кількох зовнішніх посилань підняв до з 150-ти до 300-т хостів. Тоді я додав цей блогу РМЯ і думав, що почну косити бабло лопатою. Плюс повішав блок реклами від Гугля.

Результат монетизації: Трішки більше 10 доларів за 2 місяця. Такими темпами покупка блогу у 400 доларів окупиться через 6 років.

Зостається наступне: Просувати існуючі статті, та додавати нові і виходити в ТОП по НЧ запитам. Добити відвідуваність до кількох тисяч відвідувачів і тоді вже чекати поки вкладення окупляться. Правда тоді вже буде не 400 доларів, а в кілька разів більше.

Я вже навіть подумував над тим, щоб скачать визио 2007 і почати малювати графіки на продаж, але передумав.

Другий блог, який мене більш менш радує, це блог, що ви зараз читаєте http://ticapac.pp.ua/ =)

Його я купив за Х тисяч рублів. Поки не розголошую суму. Але блог вже мав певне пузо: ТИЦ 10, та ПР 2. О, так я ж і про цю покупку блогу теж писав — ось тут.

Писати в блог мені приємно та цікаво. Дизайн я змінив, стиль написання змінив, читачів та відвідувачів не втратив. Блог переніс у ГГЛ та РотаПості. Заявки є лише в ГГЛ, хоча я не посилаю запрошень оптимізаторам ні там ні там. Все ще попереду.

Контекстної реклами поки не вішаю, чекаю хоча б 100-ні відвідувачів постійних. Наразі більше 70-ти не було.

Результат монетизації постовими: Близько 900 рублів. Себто 30 долярів. Але я не рахую витрати на контент, бо пишу сюди сам. Це за неповних три місяці.

Якщо продовжувати лінуватись так само, то за рік блог окупиться і вийде в плюс. Але я хотів зробити це до кінця 2012.

Тепер давайте подумаємо про майбутнє:

Якщо я буду далі продавати лінки з цього блогу, то є невеличка ймовірність попасти під фільтри, або як мінімум втратити ТИЦ. Це трохи лякає, але до того часу блог повинен окупити витрати. Себто великої перспективи немає.

Що ж стосується контентного блогу про відносини, то при правильному фінансуванні, можна окупити витрати на купівлю блогу та його просування і насолоджуватись пасивним прибутком.

А взагалі будь-який проект може бути прибутковим, не зважаючи на те чи він куплений чи зроблений від самого початку вами. Головне бажання ним займатись і розвивати. Способів безкоштовного просування дуже багато, але якщо немає що просувати, то ти хоч лусни — ніц не вийде.

Подумую про те, щоб залишити 1-2 проекти, які подобаються мені найбільше і працювати лише з ними. А ви як думаєте?

О нас admin

Проверить еще

tax

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании Если вы …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.