...
Четверг , 29 сентября 2022

Хочу купити мануал у Кузена

Для цього потрібно набагато більше досвіду та практики. Практики з різними СРА, з різними оферами, з різними таргетинговими кампаніями та часом їх проведення. Але на тестування кожної рекламки йде від 100 рублів. Тобто провівши невеличке дослідження на одному офері, можна легко втратити 20 доларів, при цьому нічого не заробивши.

Тому я задумався над купівлею одного дуже цікавого мануала — інструкції з правильної роботи по оферам та купівлі реклами у Вконтакті та інших біржах трафіку, де є нормальні та реальні налаштування таргетингу.

Ось кілька твітів Кузена:

kuzen 1

kuzen 2

По його словам, він вже давно зробив цей мануал, але не міг скласти йому ціни. Та й дійсно — навіщо продавати свої знання, якщо вони можуть дуже суттєво знизити власний заробіток. Усі свої наробітки, секрети, фішки і таке інше. Але він таки наважився.

Кузен обіцяє створити підтримку через форум чи через іншу форму зв’язку усім, хто купить його мануал. Тільки ці люди отримають доступ до додаткової інформації і зможуть взнати, як отримати ВІП статус на деякий СРА, коли та с ким краще працювати, як отримати дострокову виплату.

Біда в тому, що зароблені гроші СРА виводить десь місяць. За цей час перевіряється якість трафіку. Тобто, якщо ви вклали 30к рублів, а заробили 40-45к, то вам доведеться зачекати місяць, щоб знову пустити їх в оборот.

Не знаю чому, але Кузену я довіряю на всі 100. Знаю як і де він працює, бачив успішні його проекти та репутацію в мережі.

Є тільки одна проблема: У мене зараз немає вільних коштів. А їх потрібно від 45к до 60к рублів, тобто 1500-2000 долярів.

Де їх взяти я не знаю. Мої заробітки в інтернетах трішки просіли і я таку суму нашкребти не в змозі. Бізнес в оффлайні також дав тріщину, через те що ми приділяли йому недостатньо уваги. Зараз все йде на поправку, але додаткові витрати на авто, а точніше на кредит не дають змоги робити заощаджень. Та які там заощадження — я будь які копійку завжди пускаю в оборот, не люблю тримати гроші без діла.

Тим не менш коштів на мануал немає. Якщо серед вас знайдуться спонсори, інвестори, або навіть партнери, буду радий допомозі. Можливо зібратись 5-10 блогерам-манімейкерам, та й скинутись на той мануал? А? Поки я ще думаю…

О нас admin

Проверить еще

tax

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании Если вы …

5 комментариев

 1. Хто готовий скинутись, або інвестувати у мене? пишіть в комменти, або на пошту!

  • Ти б озвучив бізнес-план, о би занйшлися бажаючі. Я сам зараз грошей не маю, а так би запросто в долю увійшов.
   Хоча, все залежить від суми. 10 людей по 100-150 баксів — не так уже й нереально скинутися.

   • Справа в тому, що я ще не бачив самого мануалу. Знаю приблизний зміст.

    На виході буде наступне: Якщо файно засвоїти матеріал і правильно застосувати його на практиці, то можна з 15к руб. зробити за місяць до 30к. Це якщо все вдасться. А воно буде вдалим, бо я без досвіду входжу у невеликий мінус, а людина, що 2-й рік промишляє і зробила з 15к, півтора млн. знає в тому толк.

 2. Саша, запомни: ценность мануала определяет сам автор и она может не совпадать с ценность, которую может оплатить покупатель. Мое мнение — не покупать ничего дороже 300 баксов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.