...
Пятница , 23 сентября 2022

Знову Адалт

adalt

Хто читає мій основний блог http://akhe.info/, той точно знає, що маю в асортименті кілька адалт блогів. Я навіть згадував про це, коли писав пост «Моя інтернет імперія«.

Наразі ситуація наступна:

Один адалт блог, що піднявся до планочки 5-6к хостів на добу знову почав набирати оберти і приймає щодня по 1700-1800 унікальних дрочерів. Або хз як їх ще назвати. Контент — це еротичні картинки + похітливе описання з ключовими фразами у тайтлі та в тілі тексту. Збираю НЧ та СЧ і замовляю в копірайтера тексти + публікації з картинками.

Другий блог, який робив в ході марафону з 1200 хостів скотився до 550 уніків, але все ще на плаву і якісь копійки з тізерів капають. Та все одно не можливо порівняти з тим, що було на початку року, коли я косив по 1к у.о. в основному з допомогою адалт блогів.

Я все частіше думав над тим, якби зменшити час, що я виділяю на адалти і не втратити прибутку. Але виявилось, що навіть такі сайти потребують постійної уваги — оновлення, наповнення, актуальності, якісних фото та навіть статей про ЄТО.

Не так давно я знову загорівся адалт блогами і на хвилі радості створив ще один сайтик. Цього разу обрав WordPress замість звичного DLE. Моє бажання зупинилось тоді, як блог за місяць так і не потрапив до індексу Яшки. Я додав з десяток постів і вирішив, що блогу слід «відстоятись».

Він і досі відстоюється із трафіком 5-10 хостів. Правда я прибічник того, що навіть на на пів-мертві ресурси потрібно час від часу додавати контент. Але я знаходжу 100+ відмовок і блог так і стоїть, чекаючи спочатку моєї уваги, яе веб-майстра, а тоді і і уваги пошуковиків.

Загалом усі ці три адалти приносять аж 100 руб. на день. Крім цього я плачу біля 50 руб. на добу копірайтеру. Ось вам і заробітки шалені.

— — —

Нещодавно до мене в аську постукався чоловічок з пропозицією купити його кілька молоденьких адалт блогів. Я спочатку загорівся, але потім передумав. Ціна була такою, що в нинішньому вигляді, блоги відбили б себе через пів року, або й більше. Я нещодавно писав про те, як мої куплені сайти довго відбивають вкладення (читати тут). Тому я задумався.

Але за тиждень хлопчина скинув ціну, бо вирішив остаточно зав’язати з адалтом. До 2-х молодих адалтів, з загальною відвідуваністю 200+ хостів, він дав ще один український адалт блог із відвідуваністю 250+ хостів. Правда є проблема з доменом. Він не може відновити право власності і відповідно не можливо перенести бази цього сайту на інший хостинг, бо не можна міняти ДНС.

Я погодився і на даний момент 2 домени уже мої, а бази переносяться на мій сервер. Я рахую, що сайти — це активи, а сайти з прибутком (навіть невеличким), рано чи пізно окуплять себе.

Тим паче що покупка обійшлась мені приблизно у 70 у.о. Такими грошиками можна ризикувати. Надіюсь, що ці сайтики я трішки прокачаю і вийду на належну відвідуваність і прибутковість. Плюс копірайтеру підкину роботи.

А ви купляєте невеличкі молоді сайтики? Чи лишень великі, супер прибуткові проекти?

О нас admin

Проверить еще

tax

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании Если вы …

4 комментария

 1. Після твоїх постів я також загорівся адалтом, і створив собі один еро блог. Намутив туди фігову тучу картинок із хорошими ключовими фразами в назві, і поступово додаю їх далі. НА третій день гугл і яндекс схавали всі сторінки які були і до тепер все прекрасно приймають. Трафіку зараз 60-70 на добу. Але моя помилка в тому що я дуже рідко писав якісь описи до постів, а тупо кидав картинки.
  А получилося що мої сніпети зовсім не такі як потрібно, замість тексту якась фігня із сайтбару чи підвалу. Зараз думаю переробити самі популярні сторінки, і тільки цим думаю підняти до 100 хостів, а це вже перша планка до успіху.
  Якими посиланнями ти їх підгодовуєш? Де взяти посилання на свій еро блог??

  • Картинки давно не рулять. Отримую максимум 5% трафіку по картинкам.

   100 хостів це взагалі не трафік. По такій тематиці 1 долар в день на 1к трафіку. Десь так.

   • Трафік у мене не з картинок. Просто назви постів у блозі заточені під НЧ запити. Багато з них вискочило в ТОП, просто CTR низький бо сніппет воопше не привабливий а інколи просто апсурдний.

    Знаю що 100 хостів це зовсім мало для таких сайтів, але це якби перша планка, вийти за місяць-два на 100 хостів. І це без жодних зовнішніх посилань.

    Ти так і не відповів де краще брати посилання на адалт сайти.

    • Ага завтикав. Купував на пряму у таких же адалт блогерів і через РотаПост по адекватним цінам. Багато хто готовий до 100 руб. хороші посилання продавати навіть еротичного характеру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.