...
Пятница , 23 сентября 2022

Заробіток на тізерах

Zarobitok na tizerahНайпростіший спосіб заробітку на трафіку, тобто на відвідувачах, це злив їх на тізерні системи. Вам не потрібно думати про конверт на партнерках та чекати виплат місяцями, достатньо повішати рекламку у вигляді мигаючих картинок з маленьким заволікаючим та закликаючим до кліку текстом.

Сьогодні я розкажу з якими тізерними сітками я працюю і скільки можна заробити на розважальному трафіку, якщо не жаліти своїх відвідувачів.

Оскільки в мене є кілька адалт блогів, а тепер ще й розважальний портал, який я скоро почну просувати, то я хотів би мати з цього певний зиск, тобто грошову винагороду. Отримати грошенята на розважальному трафіку доволі просто, а от отримати великі гроші вже важче. Справа в тому, що контекстна реклама і кліки по ній в розважальній тематиці дуже дешеві 1-2 центи, а ctr не на стільки високий як хотілось би. Тому непоганою альтернативою контексту є тізери, які не можливо не помітити на будь-якому розважальному ресурсу. CTR у них на порядок вищий, а ціна кліку може коливатись до 2-х рублів.

Звісно найбільше ціниться жіноча тематика, бо жіночки то є активна аудиторія інтернету, яку просто спокусити гарними туфельками чи блискучими цяцьками на шию та на пальці. Тому жіночий трафік вартує на порядок вище. Також цінується ру трафік, а особливо трафік із столиць Росії, я про Пітер та Москву. Зумовлено це тим, що житель Москви має більше грошових можливостей ніж, наприклад житель Самари, або Києва…

Дивлячись на все вище сказане, варто задуматись над створенням суто жіночого розважального порталу, який буде приносити більше грошенят, при меншій відвідуваності. Але тут уже з’являється певна конкуренція та додаткові витрати на просування і собівартість трафіку… бла-бла-бла

Мультінішевий блог, або сайт розважальної тематики найпростіший варіант. Варто лишень дійти до планочки кілька десятків тисяч унікальних відвідувачів, що будуть робити 100к+ переглядів і можна сміливо починати гребти гроші лопатою.

Це була передісторія. Тепер перейдемо до тізерок, з якими я працюю:

ЛедіКеш — тізерна мережа, яка примає лише ресурси із 70+% жіночого трафіку, та 50+% пошукового. Але кліки там дійсно дорогі — до 3 рублів за клік.

Вивів із партнерки за рік більше 22к рублів.

БодіКлік — ця тізерка підійде як для адалту, так і для розважального трафіку. Дофіга і тріщки налаштувань дозволять відфільтрувати оголошення, що вам не подобається та й взагалі створити рекламні блоки будь-якої складності та на будь-який смак.

За рік вивів більше 105к рублів.

ПейКлік — почав працювати з тізеркою недавно. Вона чудово підходить для білих сайтів, де немає насилля та п*рнушки і т.д. Платять до 2-х рублів за клік, в залежності від регіону. ПейКлік тісно пов’язаний з ЛедіКешем, тому виплати приходять регулярно.

За 5 місяців вивів усього 1.5к рублів. Хоча лив туди доволі якісний трафік.

ТізерНет — одна з найстарших тізерних мереж, що проявляє стабільність та надійність. Підходить і для адалту і для розважального трафіку. Правда кліки доволі дешеві.

На жаль статистика у системі не збереглась, але приблизно 5-6к я звідти таки вивів.

Чесно кажучи є ще десятки нормальних тізерних мереж, але тісно співпрацюю я лише із цими. Якщо маєте бажання, то рекомендуйте свої варіанти у коментарях.

— — —

Есть большая компания? Есть наемные сотрудники? Вам обьязательно нужно знать что для расчета заработной платы нужен грамотный бухгалтер. Не пожалейте денег на специалиста и тогда не будет у вас проблем с налоговой.

О нас admin

Проверить еще

tax

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании Если вы …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.