...
Четверг , 22 сентября 2022

Специфіка різних видів облицювальної цегли

Для додаткового захисту житлових будівель, а також для поліпшення їх зовнішнього вигляду використовують різні методи зовнішнього облицювання. В тому числі, застосовують і облицювальну цеглу. Правда, деякі власники не враховують, що це виріб випускається в декількох різновидах. Щоб розуміти, який з них краще, треба бути обізнаним з найпоширенішими.

Керамічна цегла облицювального типу

В основному використовують саме його. Це виріб ефектно виглядає і відносно недорого коштує. У більшості випадків такий облицювальну цеглу за структурою є порожнистим. Тобто він важить порівняно небагато, забезпечує додаткову тепло- і звукоізоляцію. За рахунок наявності поглиблень або отворів цегла, крім іншого, дуже надійно схоплюється з розчином, який використовується для його укладання.

kladka oblitsovochnyim kirpichem v sevastopole min

Правда, міцності вироби все-таки порівняно невеликі. Крім того, його рівень водопоглинання досить високий і знаходиться приблизно в районі 15%. Тому він активно поглинає вологу.

Клінкерна цегла для облицювання будинку

Цегла даного типу поєднує в собі чудовий зовнішній вигляд, високу міцність і низький рівень водопоглинання. Його можна використовувати, в тому числі, для облицювання старих і старих будівель, оскільки він при невеликій товщині порівняно мало важить, зате особливо надійно оберігає об’єкт від негативних впливів.

patoka rustica 12

Що ж стосується проблем, до них слід віднести труднощі з укладанням вироби. Оскільки клінкерна цегла володіє високою міцністю і щільністю, його потрібно класти на густий розчин, адже вологу з рідкого розчину він все одно забрати нездатний в достатньому обсязі. Додати гарного візуального вигляду зможе використання спеціального кольорового кладочного розчину.

Облицювальна цегла гіперпресованого типу

Нарешті, з усіх видів облицювальної цегли найбільш високою міцністю характеризується гіперпрессованний. Він витримує настільки значні навантаження, що його можна використовувати навіть для зведення несучих стін будинку.

З іншого боку, є у цього виробу серйозна проблема — вкрай низькі ізоляційні параметри. Тому при укладанні цегли гіперпресованої бажано покривати стіни споруди ще й ізоляційним шаром. Знову ж, гіперпрессованний цегла погано схоплюється з розчином, що завдає чимало складнощів працівникам.

na foto razlichnye po tsvetu i formam oblitsovochnye giperpresso

В цілому, немає ідеального образу облицювальної цегли. Кожен може проявити себе гідно, якщо враховані і позитивні, і негативні характеристики конкретного варіанту.

О нас Редактор

Проверить еще

d15e9b5b6125eeb7d40cade96da34de7

Выбор печи для бани

Печи для бани – это одно из главнейших составляющих парильного помещения. Печь для бани изготавливают …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.