...
Пятница , 15 сентября 2023

Керамоблоки: переваги та властивості

Керамоблок – це універсальний засіб для будівництва та оздоблення, так як вона має масу корисних властивостей і якостей, які не властиві іншим будівельним матеріалам.

Керамоблоки – це сучасний оздоблювальний і будівельний матеріал, є оптимальним у співвідношенні ціни і якості. Він має наступні переваги над шлакоблоком, цеглою та іншими матеріалами:

  • кераміка, зокрема керамічний блок, виготовляється зі спеціальної глини, яка піддається випалу при температурі вище +1000 С, що забезпечує максимальну міцність. Завдяки такому якості блоки відмінно підходять для зведення будівель більш ніж в 2 поверхи;
  • підвищена пористість матеріалу. За рахунок спеціальної структури він має високу теплоізоляцію, тому стіни, зведені з керамічних блоків, перешкоджають попаданню холоду всередину приміщення, а також не дозволяють виходити тепла назовні;
  • кераміка (керамічний блок) є досить легкою, і при своїх значних розмірах її вага не перевищує 21 кг, що є суттєвою перевагою для будівельників, особливо в умовах проведення робіт у важкодоступних місцях. Невелика вага також є перевагою при перевезенні великої партії будівельного матеріалу автотранспортом;
  • охайний зовнішній вигляд. Керамічний блок має гарний вигляд, який дозволяє залишити конструкцію, зведену з такого матеріалу, навіть без подальшої обробки;
  • порівняно невелика ціна. Вартість керамічних блоків відрізняється доступністю, якщо порівнювати з іншими будівельними матеріалами, які мають аналогічними якостями;
  • зносостійкість. Кераміка – це довговічний матеріал, який прослужить вам не один десяток років без видимих змін структури і зовнішнього вигляду. Такі блоки не піддаються впливу вологи, морозу, а також витримують багато циклів розморожування.

keramoblok 01

Що таке кераміка?

Багато будівельників-професіонали достеменно знають відмінності керамічної цегли від звичайного. Кераміка виготовляється з особливої глини, за іншою технологією, ніж звичайний цегла. Випал кераміки проходить при температурі в печі більше 1000 градусів. В результаті такого гарту блок набуває дуже високої міцності, не дивлячись на свою легкість. З керамічних блоків зводять не тільки одноповерхові будинки і будівлі, а й більш високі будівлі.

До того ж поризований керамічний блок може стати як основою для будівництва стін, так і оздоблювальним матеріалом, оскільки він має гарний колір, унікально рівну текстуру і краю, декоративну поверхню. Бічні грані блоку зроблені рифленими, тому вони будуть створювати красиву стіну при будь-якому вигляді укладання.

З використанням керамічної цегли будинку виглядають естетично, не вимагають додаткової обробки у вигляді штукатурки або металевої вагонки. І ще одна важлива властивість керамічної цегли допоможе вам визначитися з його вибором: термін його зносостійкості вимірюється не роками, як у випадку з іншими матеріалами, а багатьма десятками років! Якщо ви побудуєте будинок з кераміки, то жити в ньому будуть і ваші внуки, і навіть правнуки!

Де можна будувати з керамоблоків?

Завдяки своїй пористості і вологонепроникності, поризована цегла підходить для будь-яких районів України. На півночі він відмінно захистить від морозів, в середній смузі – від дощу і спеки влітку, у вологому кліматі південних районів кераміка залишатиметься досить суха, щоб стіни не мокли і внутрішнє обробне покриття не відходило.

rVDqmZSI3P2UBOWBynpyVpdtxqNeKjRvJ

Поризований керамічний блок здатний виводити вологу з стін, тим самим підтримуючи всередині приміщення завжди сприятливий мікроклімат. Варто відзначити і ще одна якість кераміки – її пожежостійкість. Якщо ваш будинок стоїть поряд з іншими, дерев’яними будинками, або біля лісу, то ви можете бути абсолютно впевнені, що вогонь не перекинеться на ваше житло. А це означає, що будувати з керамічних блоків можна практично скрізь!

Зручність для забудовника

Повернемося до здатності керамоблока блоку добре зберігати тепло. Ті бригади будівельників, які вже будують з нього вдома і виробничі будівлі, підтвердять вам, що для забезпечення одного і того ж рівня тепла стіну із звичайної цеглини треба класти з більшою шириною, ніж з керамічних блоків. Отже, внутрішній простір приміщення в будинку з поризованного цегли буде більше. Це дуже зручно в будинках економ-класу, де немає можливості будувати на великій площі.

Доставка матеріалів до місця будівництва за ціною буває досить відчутна для покупця. При перевезенні керамічних блоків ви переконаєтеся, що тут вам вдасться заощадити. Порівняно легкий вага блоків дозволяє не наймати великовантажних, а будівельникам буде легше переносити їх до місця зведення будинку.

О нас Редактор

Проверить еще

Аналитиками нашей компании «1С:Підприємство» разработан специальный курс

Аналитиками нашей компании «1С:Підприємство» разработан специальный курс 1С, направленный на обучение новому способу ведения учета. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.