...
Пятница , 23 сентября 2022

Цікава історія проститутки із Харькова яка завдяки своїй профессії стала маркетологом

Проституція як мінімум така ж стара, як шлюб. Підходи до неї відрізнялися у різні періоди історії людства, але завжди проститутки харків були у центрі уваги. Це було скалкою в оці, і для багатьох художників це було джерелом натхнення або, принаймні, предметом його творчості.

Є заїжджене порно-кліше про студентку коледжу, яка стала акторкою, яка вирішила зайнятися сексом перед камерою, щоб виплатити свої студентські позички. Як і багато кліше, це рідко буває правдою, але варто задуматися: а наскільки великі зарплати в порно-бізнесі?

Гроші – це тема, оповита таємницею у світі розваг для дорослих. Хоча багато хто вважає, що це багатомільярдна галузь, немає жодної реальної бухгалтерської звітності, яка підтверджує це. Компанії регулярно роздмухують свої цифри, виступаючи публічно, а також можуть скидати їх у відповідний час. Те саме і з виконавцями.

biografiya solazola

Жінки, звичайно, є головною пам’яткою мейнстриму порно, і, як і слід було очікувати, суми, які виплачують актриси, варіюються в широкому діапазоні. Виконавець-суперзірка – той, чиє ім’я виходить за рамки розваг для дорослих – заробляє значно більше, ніж новачок чи той, хто відомий лише серед любителів порно.

Але деякі наївні або зневірені виконавці асоціюватимуть себе з одноденками або агентствами, які просять набагато нижчу ставку, часто в надії швидко заробити.

Визначальним фактором є досконалий статевий акт і чи актриса діяла раніше перед камерою. Ось як усе ламається. За «традиційну» сексуальну сцену між чоловіком та жінкою середня компенсація актриси зазвичай становить від 800 до 1000 доларів, залежно від бюджету студії. Найкращі виконавці можуть заробити до 1500 доларів, іноді до 2000 доларів, тоді як новачки з поганою репрезентативністю можуть заробити лише 300 доларів.

Як і слід було очікувати, екстремальніші дії вимагають вищих показників. Найкращий варіант — непридатний для опису у ввічливій розмові — може коштувати від 1800 до 2500 доларів.

original9140231

Виконавці-чоловіки

Чоловіки можуть бути важливою частиною порнофільмів, але це та галузь, де баланс оплати безперечно тяжіє до жінок.

Чоловіки не мають різниці в оплаті праці залежно від статевого акту. Як правило, виконавці-чоловіки отримують фіксовану суму за сцену або день, залежно від того, як було заброньовано зйомку.

І хоча є кілька високопоставлених акторів, таких як Мануель Феррара, які мають багато грошей, більшість заробляють значно менше.

Як правило, чоловіки в середньому становлять 500-600 доларів за сцену на день. Більш відомі виконавці-чоловіки можуть заробити від 700 до 900 доларів; суперзірки до 1500 доларів.

Замовити повію ви можете на сайті ukrhot.com.

О нас DnepryanikYev

Проверить еще

18436.745

Все преимущества тентов из тарапулина

Если вы турист, который любит ездить в походы со своим трейлером, если вам не хочет …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.