...
Понедельник , 26 сентября 2022

Чому сьогодні все більш популярні додатки з доставки їжі

2 1 1024x819 1

Служби доставки їжа на замовлення з ресторанів, такі як ilmolino.ua, змінюють розуміння того, як люди отримують їжу. Тільки в 2019 році валовий обсяг продажів продуктів харчування виріс майже на 230%, при цьому його середній клієнт витрачає чималі суми на рік, щоб їсти смачну і свіжу їжу.

Поширення цих послуг з доставки з ресторанів також означає, що між ресторанами та їх відвідувачами виникли нові відносини, які відсувають ряд проблем з обслуговуванням клієнтів в залі, брендингом і рентабельністю.

Якщо вірити відкритим джерелам глобальної світової мережі, то перша Піцерія з’явилася в далекому 1830 році. Відтоді минуло 190 років. І на сьогоднішній день піцерій у світі, та й в Україні, зокрема, величезна кількість. При цьому їх число з кожним роком тільки зростає.

Найбільш популярні види піци

Існує безліч різних піц, але ми перерахуємо лише найбільш популярні з них.

Маргарита. Одна з перших піц. Містить мінімум інгредієнтів: Сир моцарелла, помідори і базилік.

Чотири сезони. Піца розділена на 4 рівні частини, кожна з яких має свою начинку.

Чотири сиру. Сама назва має на увазі те, що начинка піци складається з 4-х видів сирів. У кожній окремо взятій піцерії це можуть бути різні сири, але принцип їх підбору такий: повинен бути сир твердих сортів, ароматний сир, сир м’який і сир з цвіллю.

Гавайський. Головною особливістю цієї піци є наявність ананаса в її начинці.

Пепероні. Так само, як і Маргарита відрізняється невеликою кількістю інгредієнтів: томати, сир моцарелла і салямі «пепероні».

Баварський. Варіації начинки цієї піци можуть трохи відрізнятися в залежності від піцерії, в якій вона приготовлена, але основний її інгредієнт — мисливські ковбаски, повинен бути присутнім в будь-якому випадку.

Капричоза. Багато італійців готові назвати її найулюбленішою. Відмінний варіант для тих, хто любить грибочки і оливки.

2 1 1024x819 2 xxl 3

Як замовити піцу додому або в офіс

Сьогодні щоб поїсти піцу зовсім не обов’язково виходити з дому і йти в піцерію. Можна просто замовити піцу додому. Для цього лише варто оформити замовлення за допомогою:

* телефонного дзвінка;

* сайту ресторану / піцерії;

* мобільного додатку (якщо такий є).

Умови доставки піци

З одного боку, великий вибір піцерій не може не радувати шанувальників королеви італійської кухні, але з іншого — створює труднощі у виборі тієї чи іншої піцерії. І щоб хоч трохи полегшити цей вибір, ми вирішили з’ясувати, які умови доставки піци діють в найбільш популярних піцеріях міста Києва (станом на листопад-2020).

Наприклад, щоб замовити піцу Домінос додому або в офіс на роботу, вартість Вашого замовлення повинна становити не менше 145 грн. зробити замовлення піци Домінос можна в будь-який час доби, так як доставка піци Домінос здійснюється цілодобово. Тільки потрібно мати на увазі,що наприклад, з 10:00 до 23:59 Час доставки складе 30 хвилин, а з 00:00 до 9:59 — 60 хвилин. Оплатити замовлення можна як готівкою, так і банківською платіжною карткою (як онлайн на сайті, так і кур’єру при отриманні замовлення).

Як бачимо з вище представленої інформації, доставка піци, як правило, є безкоштовною. Головна умова для доставки-вартість замовлення повинна бути не нижче встановленого рестораном мінімального значення.

Цілодобова доставка піци

Також окремо ми вирішили скласти список піцерій і ресторанів Києва, в яких ви можете замовити піцу в будь-який зручний для вас час, тобто, в яких цілодобова доставка піци.

О нас SvetlanaBUR

Проверить еще

18436.745

Все преимущества тентов из тарапулина

Если вы турист, который любит ездить в походы со своим трейлером, если вам не хочет …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.