...
Четверг , 29 сентября 2022

Вибір тематики для блогу

TematikaОх, то є доволі складна штука, для усіх, хто вирішив створити суто тематичний сайт чи блог. Тому що виникають такі питання:

— А чи буде актуальна ця тематика через 5-10 років?

— А чи буде вона цікава мені через місяць, рік, два, п’ять років.

— Чи можна заробити на блозі цієї тематики достатньо коштів, аби не займатись іншими проектами і не розпилятись на різні напрямки і займатись суто цим проектом.

— На скільки велика аудиторія у цієї тематики і чи можна подолати конкуренцію (особливо важко це зробити у комерційних тематиках).

— Потрібен мені фідбек від читачів (дискусія, відклик, коментарі) чи я зможу просто наповнювати блог контентом і раді з цього.

— І т.д. і т.п.

Питань багато, рішення одне — воно сидить глибоко у вас самому. Вам потрібно серйозно подумати над тим, який блог ви хочете створити і яку мету він буде переслідувати.

Комусь блог потрібен для того, щоб краще розібратись у палеонтології, а комусь для того, щоб розказувати усім про нові курси самовдосконалення та супер методик тайм менеджемнту!

Повернемось до головного — тематика. Якщо ви шукаєте прибуткові тематики, тобто ті, де клік по контекстній рекламі буде коштувати найбільше, то варто подивитись на рейтинг найпотрібніших тематик. Наприклад у Блогуна:

Tema

Після цієї таблички одразу захочеться робити автомобільний сайт, але не забудьте про конкуренцію…

На мою думку заробити можна у будь-якій тематиці. Головне підходити до роботи над сайтом з натхненням і не втратити бажання наповнювати його цікавим та корисним контентом.

— — —

Для тех, у кого есть маленькие дети или для тех, кто просто любит домашние йогурты очень важна хорошая закваска. Не пожалейте денег и купите качественный продукт. Закваска — это основа отличного и вкусного йогурта.

О нас admin

Проверить еще

18436.745

Все преимущества тентов из тарапулина

Если вы турист, который любит ездить в походы со своим трейлером, если вам не хочет …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.