Число користувачів Opera Mini досягло 128 млн

Щомісячна користувацька аудиторія мобільного веб-браузера Opera Mini досягла 128 мільйонів чоловік, що на 92,3% перевищує показники минулого року. Про це свідчать статистичні відомості, представлені у свіжому звіті Opera Software про мобільний Інтернет.

За даними норвезької компанії, в серпні 2011 року користувачі Opera Mini згенерували 1232 млн Мбайт трафіку — на 5,3% більше, ніж місяцем раніше. При цьому мережею дата-центрів Opera Software було оброблено 79000000000 веб-сторінок, без попереднього стиснення яких власникам портативних пристроїв довелося б завантажити на свої телефони 11,4 петабайт даних.

На даний момент на сайті розробника представлено шосте покоління Opera Mini, що розвиває концепцію повноцінної роботи в глобальній мережі з будь-якого пристрою. Оновлена ??версія браузера характеризується підтримкою функції Pinch-to-zoom (збільшення сторінок двома пальцями), вдосконаленими засобами управління контентом, механізмом пересилання придивилася інформації в соціальні мережі та іншими нововведеннями. Оглядач Opera Mini 6.x доступний для всіх мобільних пристроїв, що підтримують Java ME, а також для платформ Apple iOS, Android, Symbian/S60, BlackBerry і Windows Mobile.

—————

Есть очень много фирм, магазинов, где вы можете купить себе телефоны, ноутбуки или другую технику по разным городам страны. Но если вас интересуют Компьютеры, ноутбуки, телефоны в Кривом Роге, тогда здусь лучшее место чтобы заказать интересующий вас товар, так как цены здесь умеренные, что впрочем не мешает товару иметь очень высокое качество!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.