Платіжна система PayPal в Україні

Платіжна система PayPal є однією з найпоширеніших для розрахунку при здійсненні покупок і продажів в Інтернеті, але для ряду країн СНД, включаючи Україну, вона не повністю відкрита. Зокрема, розраховуватися за товари через PayPal, прив’язавши до свого облікового запису в платіжній системі пластикову картку, можна, а отримувати грошові кошти на рахунок — не можна. Тим не менш, що належить eBay сервіс продовжує розвиватися і розширювати сферу своєї роботи. Так, з 24 вересня гроші на рахунок PayPal можна буде перераховувати як в Україну, так і до Росії.

Згідно з офіційними даними, комісія за платіж складе від 0,4% до 4,9% плюс невелика фіксована ставка (в середньому 2,5-3,5 грн). Розмір комісії залежить від того, з якої країни переводяться гроші на рахунок PayPal.

Нагадаємо, що в поточному році PayPal запустила систему мікроплатежів і випустила додаток для Symbian смартфонів. Створена в 1998 році система була придбана eBay в 2002 році і з тих пір стала основним засобом розрахунку в рамках цього інтернет-аукціону. На даний момент PayPal працює в 190 країнах і підтримує 23 світові валюти.

—————

Таунхаус – дом в пригороде -, дает возможность и современным жителям чувствовать себя «в своей тарелке» рядом с привычным окружением, в центре цивилизации, и при этом наслаждаться всеми прелестями загородного жилья. Много людей сейчас их покупаю, Вы можете присоедениться к их числу, сначала советую посмотреть таунхаусы куркино, если ві решили покупать таунхаус — то здесь обязательно наёдёте дом себе по вкусу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.