Мої вітання усім мандрівникам тенет!

2 та 9 квітня цьгорічні випускники здають пробне ЗНО (Хто реєструвався). І я також в їх числі.
Минулої суботи я їздив на пробне ЗНО із Української мови та Літератури, у якому максимальна кількість балів була 111 а не 200. Також друг в ту ж суботу здавав фізику, у якій максимальна кількість балів рівна 54. І ось мене зацікавило, як же переводяться бали отримані на пробному ЗНО в 200 бальну систему? Про що я сьогодні і розповім! Цікаво? читаємо далі 😉

Отже, після того як я трішки понишпорив в інтереті, я знайшов таблички із відповідністю одержаних балів, та балів у 200 бальній системі, так як я і думав раніше, відлік починається від 100, що означає якщо Ви нічого не напишете — всеодно матимете 100 балів.

Я вирішив що викладати як фото сюди не буду, а закину архів із .doc файлом у якому э ці таблички.
Причина — низка швидкість інету, і його «галімість» на момент друк цих рядків =).
Ще хочу сказати, що тести з Української мови та літератури, не настільки важкі як були 2 роки назад чи казали вчителі, більшіссть питань з літератури — твори за 10-11 клас. Ось тільки твір на тему «Легше будувати повітряні замки, ніж у них жити» спочатку поставив мене у кут, але після 10 хвилин «моніторингу птахів за вікном» та того як подивився на інших абітурієнтів в аудиторії (я був у №7 =)_) я побачив що всі написали, а твір ніхто не пише… Тому вирішив «поумнічати» та почав писати про мрії… Цитувати Симоненка (Якого я нелюблю, але його цитати були у попередніх завданнях).

Ніби все… Хоча ні, маленький анонс, на наступному тижні викладу завдання із усіх пробних тестів, можливо комусь цікаво))).

—————

Хотите купить автомобиль? Тогда обратите внимание на peugeot. А также обязательно почитайте peugeot 308 отзывы. Очень хороший автомобиль.