Вітаю усіх мандрівників тенет!

Щось довгенько у мене небуло часу написати щось у блог, то у школі контрольна за контрольною, то електрику відключають у зв’язку із тим що на поатку кожної весни обрізають гілля дерев над кабелями, цього року це аж надто затягнулося, по моїй лінії світла вдень небуло близько тижня =(.

Також у мене «невеличка оновочка» кілька днів назад я обзавівся ноутбуком Asus, огляд якого зроблю десь на початку квітня, потрібно все ж його добре протестувати, привикнути, а не писати в огляді про «перше враження». І це до речі перший пост який я пишу із ноута =).

А тепер до теми посту, Вам доводилося колись при спілкування із другом через ICQ , Skype чи щось інше шукати спосіб скинути йому фотографію свого робочого стола? Чи зняти невеличку відео-інструкцію як щось зробити? Думаю із таким зустрічалися якщо не всі то більшість. І не завжди виходить швидко це все виконати. Доки обріжеш те фото, доки викладеш його… Тому сьогодні я розповім про те як автоматизувати цей процес. Цікаво? Читайте далі 😉

Отже, без зайвих слів приступимо до «роботи». Важко це назвати роботою, та все ж…

Заходимо на ресурс http://clip2net.com/ , що ми бачимо? Гарний дизайн, яскравий, але водночас не навантажує очі, швидко грузиться навіть із моїм і-нет з’єднанням (до 200кб/с). Але дизайн сервісу то таке… Ми його рідко будемо бачити). Тепер нам потрібно скачати їхню програмку для ОС яка у нас стоїть, одразу кидається в очі різниця у вазі файлів, інсталятор для Вінди займає значно менше ніж для інших ОС. Отже, скачуємо прогу, інсталюємо її, і бачимо що у правому верхньому куті екрану з’являється плаваючий квадратик із зображенням планети. Цей квадратик нам і буде допомагати). Якщо натиснути на нього правою кнопкою миші, побачимо наступне вікно:

Це функції які уміє програма, я найчастіше користуюся, «Публикация области екрана». Працює функція просто: клікаємо по ній, вибираємо область екрана, натискаємо кнопку, прога може її і зберегти вам її на ПК, і завантажити забраження на свій сервер, а ми отримуємо коротку ссилку на наше зображення. Інші функції працюють аналогічно, тому користуйтеся!

Успіхів!