Плитка — досить поширений матеріал при проведенні ремонту або будівництва. По-перше, плитка — не дуже дорогий матеріал, по-друге, він має значну надійністю і стійкістю до ударів, по-третє, плитку дуже зручно мити. Ну і, звичайно ж, не можна не звернути увагу на величезний асортимент різноманітної плитки — досить зайти в будь-який магазин плитки.

Серед керамогранитної плитки осібно стоїть плитка іспанського виробника Aparici. Ця компанія змогла створити унікальний стиль плитки, заснований на індійських мотивах і текстильних орнаментах.

Назва фірми — Aparici — походить від назви текстилю з бавовни. До сих пір саме текстиль апарічі виробляють вручну. Чому плитка Aparici — матова? Так зроблено спеціально для того, щоб підкреслити унікальну імітацію індійських текстильних бавовняних виробів. Плитка з колекції Aparici відмінно підійде не тільки для підлоги, але і для стін.

Така «багатофункціональність» залучає зацікавлені погляди дизайнерів, які хочуть виконати інтер’єр того чи іншого приміщення в одному, незвичайному стилі. Особливо цікава ця плитка своєрідним блиском на м’якій, бархатистою поверхні. Купити іспанську плитку цього виробника можна з великого вибору колекцій на сайті Saten, які завжди знаходять своїх шанувальників.

Вибираючи плитку для домашнього інтер’єру, завжди хочеться отримати в результаті спокійну і затишну атмосферу. Чи не з усякою плиткою можна домогтися такого ефекту, адже все-таки плитка — це холодний матеріал, який у більшості людей асоціюється або з кухнями, або з ванними кімнатами, або взагалі з громадськими закладами.

До речі, ви можете купить плитку в Saten за найвигіднішими цінами вже сьогодні.

Але Aparici пропонує свою, унікальну колекцію, яка зможе підкреслити саме затишок і спокій у вашому будинку — на цей випадок у іспанського виробника є ціла колекція світло-коричневих і молочних тонів плитки. Ті, хто вважають за краще розкішні і викликають інтер’єри, напевно оцінять яскраву плитку Aparici червоного кольору.

Колекції Aparici — це плитка самих різних розмірів і форм. Це дозволяє скільки завгодно експериментувати з інтер’єром. Стіни та підлога з плитки Aparici стануть чудовою прикрасою будь-якого приміщення, додадуть йому сучасності та додадуть атмосферу іспанської загадковості. Крім того, Aparici пропонує також рельєфні бордюри, мозаїчні панно і плінтуса.