Якщо бути точнішим, то не на ключ, а на інвайт. Вітаю! Тільки сього зранку на алгебрі прикалувався із однокласниці що мол скоро мають зробити Вконтакті вхід і реєстрацію, після вирішення квадратного рівняння чи ще якоїсь похідної, так буквально годину назад дізнався що Адміни здерли мою ідею, переробили, і закрили реєстрацію на інвайт.

Відтепер на Зомбуляторі можна зареєструватися можна лише за інвайтом (спеціальний код доступу) який вам може дати тільки один із користувачів ВК який уже давно там зареєстрований і ,напевне, досить активний там. Особисто мені невідомо за яким саме алгоритмом вираховують яким користувачам дають можливість видавати інвайти, а яким ні. Але все ж я постараюся знайти «джерело» інвайтів серед однокласниць, які є уже зомбованими, сидять там цілі уроки, вчителька піднімає, а вони: «Га? Ви щось казали?», чи як штурхнути під час переписки і серйозно сказати :»До тебе вчителька звертається!» , ох і весело дивитися як ні з того, ні з сьго дівчина стає, і запитує у вчительки що та хоче)). Але то таке, повертаючись до інвайтів, коли я їх знайду — Ви зможете взяти для себе просто написавши коментар до статті, яка буде написана після того як промоніторю у кого є інвайти).

P.S. Десь приблизно тиждень назад, коли спробував зареєструвати знайому, помітив що реєстрація непрацювала, можливо вже тоді щось адміни «мутили» з контактом?