І знову я вітаю вас на моєму блозі, та надіюся що вам цікаво мене читати!

Коли я вперше створював блог, це було ще на blogger.com то думав що усі створюють блоги лише для заробітку, але потім я зрозумів що блогінг — це не вид заробітку, а хоббі. А пишучи публікації у блог підіймається настрій, а коли після публікації люди коментують — то це взагалі))).

Але сьогодні, я хотів би поговорити не про те. Я дуже люблю Українську мову, але нажаль багато цікавих українських блогерів пишуть російською, навіть є такі що спілкуються в реальному житті Українською, а у блог пишуть по-російськи.

От я й подумав, як можна посприяти створенню цікавих Україномовних блогів?

На мою думку є немало людей які б з радістю писали, ділилися думками на Рідній мові, але вони неуміють створити свій особистий блог, можливо хтось подумає, а навіщо тоді сервіси для створення блогу? типу того ж Blogger‘а , Li.ru чи ще якихось, я відповім, що блог на цих сервісах небуде не настільки зручним як автономний блог на WordPress. До того ж я ці сервіси недуже люблю, чому — пояснити неможу 🙁

Тому, ось що я надумав.. З цього місяця — Лютого, який є моїм улюбленим (ну звичайно, цього місяця я ж народився 🙂 ), розпочинаю акцію, яка триватиме до тих пір доки я писатиму у блог.

І ось суть цієї акції.
Усім бажаючим поповнити Українську блогосферу цікавими українськими блогами, я безкоштовно створю особистий, тематичний, готичний, чи будь який інший блог.
— Зареєструю доменне і»мя

— Зареєструю хостинг

— Встановлю, налаштую WordPress

— Підберу гарну тему на смак новобранця :), якщо такої небуде — зробимо 🙂

— Зіб»ю усе це докупи, та урочисто вручу паролі та інстукції для роботи із блогом.

Ну і також після цього, допомагатиму по різним питанням, як технічним, так і СЕО і т.д.

А тепер головне, умови акції.

Так як я це все роблю абсолютно безкоштовно, то умовами (як я уже писав вище ) буде те що:
— блог повинен вестися на Українській мові.
Якщо ви спитаєте що мені із цього — я відпові.м, я це роблю заради того щоб Український інтернет став більш «Українським«, а я мав що почитати на дозвіллі =).
Туму, щоб отримати свій блог Вам потрібно зв»язатися зі мною за наступними контактами:

ICQ — 562 590 453

Skype — ticapac

E-mail — ticapac@gmail.com

Vkontakte — http://vkontakte.ru/ticapac

Або залишай коментар =)

А для того щоб цей пост не втонув, я створю на днях окрему сторінку із цією акцією.

Ну, думаю я сказав усе. До зустрічі!

————-

Нужна купля окон в интернете? Приподнятое усмотрение купить металлопластиковые окна Киев. Постоянно прыткая доставка и неоплачиваемый сервис.