Вітаю усіх!

Вчора увечері мій сайт нарешті прияняли у DMOZ, що неможе не радувати!
Прийняли мене із другої спроби, вперше я подавав заявку близько 3х місяців назад, але тоді мою заявку відхилили, пояснивши це тим що блог занадто молодий.

Нещодавно я знову подав заявку, і на цей раз у відповідь мені у відповідь редектор вислав мені список недоліків, які недозволяють додати сайт, ці недоліки, які виражалися у слабкій локалізації теми, я швиденько усунув, і як результат — Ticapac’s blog — у DMOZ

А тепер — трішки розповім про цей каталог. Отже DMOZ, також відомий як Open Directory Project (ODP, Відкритий каталог), стартував він у минулому столітті, а якщо точніше то 5 червня 1998 року, а його творцями були Річард Скрента та Боб Труел , в перші місяці він був відомий під іменами — GnuHoo, NewHoo, ZURL а 17 листопада того ж року він був проданий компанії Netscape за 40 050 000 долларів (!!!). Тоді ж він був перейменований та отримав назву, яка використовується по сьгоднішній день — DMOZ.

На сьогоднішній день — це некомерційний каталог, перебування у якому є великим плюсом для сайту. Сам каталог модерують добровольці із різних куточків світу, і стати модератором — може кожен, для цього лише потрібно подати заявку на сайті каталогу, але заявка повиння бути оформлена англійською мовою.

Ну ось на сьогодні і все!

—————————

Лучшие кондиционеры Киев сотворят приятную атмосферу дома!