Вітаю усіх хто відвідав мій блог!

Багато хто з користувачів і нтерету, і тим більш тих хто любить спілкуватися в онлайны зареєстрований у Твіттері, і багато хто також хотів на ньому «заробити», для цього є різноманітні системи, які платять нам за рекламні твіти, це і Blogun і J2J і Twite. Це ті яким я особисто користувався, але розповісти сьогодні я хочу саме про останню, так як вона найрозкрученіша з усіх вище наведених у заробітку в твіттері.


Якогось разу я писав про цю систему, і там я писав що це лохотрон, хм… мушу сказати що я помилявся, не знаю з чим це було звязано, але мій аккаунт на момент написання тієї статті був дійсно під баном , але чисто випадково я знову потрапив на Твайт, і о чудо! Мій аккаунт працював, і всі гроші були на місці, але до того ж був піднятий рейтинг до 3 зірочок, що не могло не порадувати, так як із таким рейтингом інколи дістаються ЦІКАВІ рекламні твіти за пристойну ціну у 8-10 рублів, нашими приблизно 2 гривні 50 копійок =).

Ну після цьго я вирішив поюзати цю систему, і дізнатися чи справді Твайт забанить при спробі вивисти гроші чи ні?

Ну я і приступив до посту твітів, але головне я їх відбирав, щоб нецензурні не проповзали, і досить швидко з новим рейтингом і цікавою функцією Лайкінг,

Лайкінг — це функція в Twite яка дозволяє заробляти гроші за те що ми на визначених сторінках соціальної мереджі FaceBook натискаємо кнопку «подобається», але для цьго потрібно бути зареєстрованим і цій мережі.

у якому я виставив ціну за «лайк» в 1,5р. і за тиждень заявок приходило близько 5-10, але ліміту як у рекламних твітів немає.

Отже, я назбирав завітну суму яка становила здається 305 рублів і подав заявку на вивід грошей із системи. Грошей на WebMoney небуло досить довго, але мене не забанили, що теж добре, через 5 днів гроші були у мене в гаманці, але із вирахуванням комісії, яка тут дуже немаленька — 25% від суми.

І отже які тепер у мене враження про систему? Моя думка про неї значно зросла, і навіть тепер рекомендую спробувати хто з нею ще не працював, але пробувати тільки із більш менш нормальними (following | followers) аккаунтом, так як якщо ви «засунете» у Twite так би мовити «нерозкручений» аккаунт, то ви можете навіть не сподіватися на ціни вищі 1,5 — 2 рублів, і тільки засмітите свій аккаунт рекламою.

Звичайно, навіть із мего крутим аккаунтом Ви не зароблятимете Золоті Гори, але все ж оплатити домен, хочтинг, вам вистачить, що теж досить непогано!
А зараз, якщо хочу описати плючи і мінуси цієї системи:

Для початку мінуси яких або я незамітив або їх немає:

— Велика комісія на вивід грошей з системи 25%

— Немає режиму автопостинга, мінус з точки зору твіттерянина

А тепер плюси, яких значно більше:

— Зручний інтерфейс та приємний дизайн

— Немає реєстрації твітерян

— Непогані ціни

— Ручний постинг , плюс з точки зору замовника реклами

— 4 види заробітку (фоловінг, твіттинг, ретвітинг, лайкінг)

— Немає можливості постити купу рекламних твітів одразу

Хм, ну ось впринципі і все що я мав сказати про цю систему ,як на мене то за той час що я нею не користувався вона значно змінилася і головне — в кращу сторону, рекомендую поюзати!)

————————

Скоро свадьба? Вам надо идеально подготовиться, а помогут Вам эти свадебные салоны.