Вітаю усіх з наступаючим Новим Роком!

Lо нового року залишилося зовсім небагато, всі зайняті приготуваннями, хтось готую тазіки з олів»є, хтось «Наполеона», дехто ще прибирається в оселі, прикращає ялинку, а хтось уже все зробив і тільки чекає, доки завтра, о 12 – 00 проб’є годинник…

І саме для тих хто уже розпрощався із приготуванняи цей пост, де я, для того щоб трішки внести атмосфери нового року, підняти, так би мовити, новорічний настрій, дам кілька цікавих лінків, де ви зможете і зліпити сніговичка, і подивитися на старі, радянські листівки.
Отже, перший сайт — Сніговичок!
Тут Ви зможете створити свого неповторного сніговичка, та відіслати друзям, у редакторі є досить непоганий набір «деталей» для сніговичка, тут і шапочки, і рукавички, і ще ціла купа різних деталей . А сам інтерфейс редактора як на мене досить зручний, немає купи навалених алементів акуратне посортоване по категоріям меню справа, і гарненьки фон у вигялді засніженої місцевості із ялинками.
Ну а на десерт сьогодні ссилочка на сайт, де зібрані ціла купа новорічних листівочок, які родом ще із радянського союзу, простенькі, але виглядають дуже гарно, тим більш що колекція зовсім не маленька ну а ось і вона — Колекція, маю надію що Вам це сподобається!

Ну, в принципі на сьогодні це все! До зустрічі!

—————

Нужны банковские услуги? Вам будут полезны сбербанк россии адреса .