Вітаю усіх постійних читачів мого блогу та людей які потрапили сюди із невідомого джерела!

Досить довгий час пройшов від останнього написаного посту, багато що сталося, багато що моголо статися, але про все по порядку. У сьогоднішньому пості буде аналіз подій минулого року, а також цілі які я ставлю перед собою на наступний, 2011 рік.

Отже, для початку про те що сталося, чому спочатку блог був недоступним, а потім глючив, неоновлювався, за що мені стидно =(.
Оже, все розпочалося із того як мене підвів мій Старий новий хостинг — M-Hoster, після реєстрації в ньому я написав хороший відгук, але це були тільки перші дні користування, десь так через 1,5-2 тижні користування, які пройшли непогано, проблем небуло, підтримка відгукувалася швидко. Але якось я зайшов на блог, а тут він недоступний, ні він ні інші сайти які знаходилися на мому аккаунті, ні також ФТП… Пишу в тех підтримку, відповіді нема понад пів дня, погано, написав в тікети, на наступний день відповідь з проханням написати проблемні сайти, ну написав, і ноль, пишу ще раз тікет, і таж ситуація: прохання написати проблемні сайти і все… написав так ще 2 рази і плюнув на те все, і на наступний день якраз друг у мене захотів купити сайт, і я розстроїний тим усім , взяв тай погодився… Але то недовго тривало, я зрозумів наскільки цей блог для мене дорогий, це всетаки як своя дитина, скільки я ночей недоспав над ним!

Тому я вирішив блог повернути, що не стало проблемою, я почав активно витягувати з бекапів файли, по-кусочку на денвері його збирати, що зайняло немало часу, я Ви вже помітили на блозі перероблений дизайн, і скажу, що наврядчи цей дизайн буде останнім). Після того як я зібрав блог, я купив хостинг на уже перевіреному хостингу. Uraine.com.ua .
А тепер про аналіз 2010 року. Цей рік в Інтернеті виявився для мене ДУЖЕ корисним, цього року я дізнався що таке інтернет, завів свій блог, багато чого навчився, звичайно ж не сам, були люди які мені допомагали

, і яким я надзвичайно за це вдячний, це і Indragop, який був моїм першим вчителем, і Сергій Пішковцій, на якого я рівнявся, якого доставав смс-ками вконтакті, також Tod якого я вже діставав по ICQ і він це терпів, давав мені поради. Не обійшлося цього року і від цілої купи нових знайомств, серед яких — Tilast із яким ми дуже добре подружилися, а також інші люди, яким я хочу сказати спасибі, без них, мені в цьому інтерееті було б просто нецікаво:
Ось і їні твіттери:

@Taras
@Asenyk
@Virua
@Akceptor
@Tigrusss
@Akhe_info
@golubovsky
@tHe_Eney
@jarofed
@Vade_maaR

А також усім хто коментував мій блог!

А тепер про плани на новий рік. В році кролика я в першу чергу надіюся знайти ще більше друзів, щоб рівно через рік список людей який я навів вище, збільшився щонайменше у 5 раз )
На рахунок цьго блогу… я хочу щоб відвідуваність на ньому зросла також щонайменше у 5 разів, також збираюся остаточно запусти ще кілька проектів які лежать у мене «початими». Цей блог я думав зробити тематичним, але…. Але вирішив залишити особистим — що мені цікаво те і пишу).
Ну ось ніби і все, і міг би розтягнути це все ще на довго, але не люблю такого, до нових зустрічей, і з Наступаючим Вас!

——————————————-

Консультация гинеколога. Лучший врач-эндокринолог Киев в интернете. Отличная онлайн-клиника.

Очень хорошим дополнением интерьера вашего дома будет светильник. А здесь очень большой их выбор, и хорошие цены.