При монтажі трубопроводів будь-якого виду величезне значення має якість і правильна установка арматури. Компанія «ІнжТех» пропонує широкий асортимент арматури, в тому числі — запірної, призначеної для повного перекриття або пуску потоку робочого середовища в системі залежно від вимог технологічного процесу. Цей вид, як правило, використовується повсюдно і становить 80% всієї арматури.

Ми поставляємо тільки товари виробників, відмінно зарекомендували себе на російському або міжнародному ринку. У числі нашої продукції, яку ми по праву пишаємося, — товари виробництва фірми AVK International, яка займає одне з провідних місць серед світових виробників арматури для трубопроводів. Це компанія зі світовим ім’ям і багаторічним досвідом; ми раді запропонувати вам засувки AVK, виконані з урахуванням всіх стандартів і вимог до якості і з увагою до деталей кожної з моделей.

Вас також може зацікавити таблица веса арматуры, якщо ви працюєте в даній сфері.

Особливості продукції AVK

За що ми так цінуємо якість даної продукції? По-перше, ці засувки відрізняються незвичайною довговічністю: термін їх служби складає близько 50 років, гарантія на кожну з моделей даної фірми — 10 років. Це можливо завдяки епоксидним покриттям, використанню повністю обгумованого клина, ефективно проработанному штоку і статичною клиновий гайці.

У списку переваг, що характеризують засувки як товар високої якості, можна назвати наступні:

  • Антикорозійне покриття.
  • Захист від бруду і заклинювання механізму.
  • Надійний матеріал — чавун, сталь, гума, латунь — виключає перетягування.
  • Зручна можливість заміни старої арматури на нову.
  • Ідеально для використання в системах подачі питної води.

Запірна арматура даної фірми відмінно працює в умовах крайньої холоду — саме це стає вирішальним фактором при виборі обладнання для прокладки і ремонту трубопроводів в таких регіонах, як Гренландія, Норвегія і північ Росії.

Компанія «ІнжТех» поставляє на російський ринок великий асортимент якісних деталей, необхідних для монтажу і обслуговування трубопроводів різного напрямку і всіляких видів. Професіоналізм та висока кваліфікація наших співробітників, висока швидкість роботи, можливість доставки в будь-який регіон країни і наявність навіть найбільш рідкісних товарів — якості, які відрізняють нас від інших компаній. Ми раді забезпечувати вас якісними товарами!