Коли потрібно зробити підлогове покриття під відкритим небом, визначитися з матеріалом буває досить непросто. Головною загрозою безтурботному існуванню терас, веранд, підмостків басейнів або садових доріжок стає вода. Вологі умови — не найкращий друг дерева, тому як під впливом води виріб починає невблаганно розбухати, гнити, а в результаті — стає домом для цвілі і різного роду комах. В принципі, останні кілька років ця проблема вирішується за допомогою спеціальних хімічний складів, якими просочуються всі пиломатеріали. Але сказати, що це не приносить ніякої шкоди, не можна — так чи інакше, при спеці все це починає випаровуватися, і відповідно власник такої садової доріжки дихає шкідливими хімікатами.

Застосування для будівництва альтанок, веранд, терас, лазень, саун і самих різних елементів ландшафтного дизайну пиломатеріалів з сибірської модрини виключає подібні експерименти над витривалістю власного організму. Ні палубна, ні терассная доска из ДПК не піддаються обробці хімією, а тому є екологічно чистими і навіть корисними матеріалами.

Смоли сибірської модрини мають антибактеріальний ефект, тому це найкращий варіант для оформлення саду і всього того, де планується ходити босіком.Также ця продукція виконана так, щоб монтаж не займав дуже багато часу.

Кріплення для терасної і палубної дошки все ж потрібно. Наприклад, вагонка або брус відразу випускаються зі спеціальними пазами і монтуються встик. А в даному випадку знадобляться спеціальні гвоздекі з міцної нержавіючої сталі, так як палубна дошка має обтічну форму, а терасна — злегка рефленная, але лише з однією сторони.Почему рекомендується застосовувати пиломатеріали саме з сибірської модрини? Та тому що тільки це дерево може похвалитися неймовірною стійкістю до будь-яких зовнішніх подразників. Наприклад, модрину анітрохи не лякають перепади температур, вона спокійно витримує до -60 градусів за Цельсієм і не запалюється вчасно посушливої ​​спеки просто тому, що вона огнеупорна в принципі. Крім того, феномен сибірської модрини полягає в тому, що волога робить її практично невразливою. Постійні дощі підуть лише на благо підлогового покриття. З кожними новими опадами палубна і терасна дошки стають тільки твердіше і міцніше.