Відсутність електрики в будинку створює масу проблем і є причиною серйозного дискомфорту всіх мешканців. Добре, якщо відбулося тимчасове відключення електроенергії і через годину-другу всі побутові прилади запрацюють як колись. Але нерідко буває так, що причиною відсутності світла є різні локальні пошкодження. Справитися з ними можна, тільки провівши цілий цикл робіт: монтаж блоку розеток, заміну електропроводки та усунення інших проблем.

Для виконання подібних робіт буде потрібна допомога досвідчених фахівців. Навіть незважаючи на величезне бажання скоріше подивитися телевізор, скористатися комп’ютером або іншим пристроєм, самостійно намагатися розібратися в електриці небажано. Кращий варіант в такому випадку — звернутися до професіоналів, які працюють в компанії «iRem», більш детальну інформацію про яку можна дізнатися на сайті http://irem.kiev.ua/.

Усунення несправностей електропроводки — це комплекс робіт, що проходять під високою напругою як всередині, так і зовні житлового об’єкта. Подібний процес зазвичай є досить гучним і запорошених. Тому бажано як слід підготуватися до майбутніх робіт ще перед тим, як викликати майстра. Якщо електрику належить усувати несправності в приміщенні з меблями та іншими предметами інтер’єру, важливо організувати хоча б невеликий вільний простір для безперешкодного ведення робіт, які можуть включати в себе не тільки заміну електричного лічильника або електропроводки, а й передбачають виконання дій, необхідних для повного відновлення електропостачання об’єкта.

Після оформлення заявки на електромонтажні роботи фахівці зобов’язані надати клієнту проект і параметри виконання замовлення. Для квартир подібний документ є стандартним, тому у майстрів, як правило, існує заздалегідь складений план. У деяких випадках можливі незначні правки. Крім цього, фахівці компанії ще перед початком робіт повинні повідомити вартість послуги, а також позначити терміни майбутнього обслуговування.

Перед початком електромонтажних робіт обов’язково виконується перевірка стану електропроводки в будинку або квартирі, заміряються параметри електромереж. Наступний етап передбачає усунення несправностей. Від рівня їх складності залежить обсяг майбутніх робіт, який також ділиться на певні етапи.

Завершальним дією є перевірка якості виконання замовлення з наступною здачею об’єкта клієнту.