Кожному з нас знайома ситуація, коли в якийсь момент часу у вікно (або через скляні двері) потрапляють прямі сонячні промені. Іноді вони доставляють значні незручності знаходяться в приміщенні людей. Більш того, подобу ситуація небажана і для квітів, часто прикрашають підвіконня наших осель. Якщо ми говоримо про заміському будинку, для захисту від прямих сонячних променів цілком можна використовувати тканинні пристосування, що встановлюються із зовнішнього боку віконного або дверного отвору — маркізи.

Дані пристрої бувають вікон, балконів, терасовими, пергольнимі і вертикальними. Останню різновид можна віднести до даної категорії товарів лише умовно, оскільки вона являє собою хоч і складну, але стінку. Решта варіантів виглядають як дах або козирок. Захист приміщення від прямих сонячних променів — основна функція вітринної (віконної) конструкції. Вона може виглядати як вертикально висить «штора», а може володіти козирком у верхній частині, як би відсувається від стіни вертикаль полотнища.

Вас може зацікавити mystery shopping — послуга, яка полягає в реальній перевірці якості вашого бізнесу.

Пристрій можна закрити повністю, а можна залишити частково відкритим з метою регулювання освітленості в приміщенні.

Пергольние пристосування використовують, щоб створити літні навіси, що примикають до будинку, — відкриті тераси, веранди, перголи, ротонди, галереї та будь-які інші мобільні варіанти дачної архітектури, враховуючи патіо, забезпечені знімним дахом. Вони відмінно захистять і від опадів, і від сонця, надаючи можливість перебувати на свіжому повітрі навіть дощовим літом. Таку конструкцію зазвичай кріплять одним кінцем на стіні будинку, постачаючи двома опорами — «ногами». Пристроям цього типу властива найбільша ступінь жорсткості, яка дозволяє виключити деформацію під дією вітрового навантаження.

Подібні сонцезахисні системи класифікуються не тільки за своїм призначенням. Одним з їхніх основних переваг, якщо порівнювати зі стаціонарним навісом (забезпеченим дерев’яними, металевими, кам’яними стійками), є можливість легкого складання та розкладання. З практичної точки зору це означає можливість облаштування квітучого саду під навісом, оскільки затінювати простір можна тільки на необхідний час, забезпечуючи ультрафіолет рослинам. Сучасною промисловістю пропонується три типу пристрою каркаса таких пристосувань: кошикові, важільно-рулонний і маркізолет.