Вантажоперевезення, дорожні та будівельні роботи, підйом і переміщення вантажу, сільське господарство, робота комунальних служб, все це важко уявити без застосування спеціальних машин.

Адже вони призначені для того, щоб забезпечити швидке і максимально зручне виконання вузькоспеціалізованих робіт. І якщо у вас виникла потреба в застосуванні спецтехніки, вирішити її можна двома способами: купівля або оренда.

Спочатку визначимося з типом спецтехніки для потрібного виду робіт:

підйомна техніка — підйомні крани, навантажувачі, автокрани, все це використовується на будівництвах або в логістичних центрах;
сільськогосподарська техніка — комбайни, трактори, спеціальні автомобілі для перевезення сільгосппродуктів;
будівельна техніка — екскаватори, бульдозери, бетономішалки та інші механізми, що працюють на будівництвах;
автомобільна спецтехніка — самоскиди, автоцистерни, бензовози, лісовози та інші види автомобілів спеціального призначення.

Друзі сайту: також вас може зацікавити компанія Амкодор, в якій ви можете придбати якісну спецтехніку за доступними цінами!

При покупці починати треба з зовнішнього огляду. Перевірити, чи немає зовнішніх пошкоджень, наявність і затяжку кріпильних елементів, оглянути панелі і рукоятки управління. Після цього попросити продавця включити і перевірити роботу потрібної вам спецтехніки. Особливу увагу звернути на електропроводку, наявність і правильне з’єднання проводів, і прислухатися до звуку працюючої техніки. Він повинен бути рівномірним, без перебоїв. Після цього уважно ознайомиться з сертифікатами та інструкцією. Вивчити гарантійні зобов’язання. Наявність повного комплекту документів це гарантія якісної техніки.