Рулонні штори гармонійно поєднують в собі зручність і практичність. Штори створюють в кімнаті затишний вигляд і можуть бути пов’язані з гардинами і портьєрами. Штори з’явилися в сучасному інтер’єрі відносно недавно. Широкій поширення штори отримали при використанні в кухонних приміщеннях, дитячих кімнатах і вітальні, таким чином, штори створюють затишну атмосферу, а в спальній кімнаті — особливий пристрасний напівтемрява.

Штори є сучасним і практичним варіантом для будь-яких видів приміщень. Вони затемнюють кімнату в одну мить і настільки ж швидко наповнюють кімнату сонячним світлом. Штори створюють враження про подання гідних естетичних якостях.

Конструкція рулонних штор являє собою рівне гладке полотно, яке в свою чергу щільно закриває віконний отвір. Система штор являє собою технологічний вал, який намотує полотно. Кріпильні елементи кріпляться по сторонах вікна. При необхідності всю конструкцію можна розмістити в простому коробі. Нижня планка служить елементом декору, вона в свою чергу служить схилом. Встановлений механізм дозволяє легко згорнути і розгорнути тканину в рулон на верхній вал, при цьому можна регулювати висоту штори. Інерційна пружина монтується у випадку, коли необхідні великі розміри штор. Дане пристосування полегшує процес підйому.

За описами дизайнерів, рулонні штори є чудовою знахідкою і відносять до основних елементів сучасного інтер’єру. Особливою популярністю користується обробка нижніх країв штор тасьмою і бахромою. Декорування залежить від прояву вашої фантазії. Величезна маса різноманітності матеріалів дозволяє вибрати підходящий варіант, для того що б штори гармоніювали з інтер’єром кімнати — кольоровою гамою стін і меблів, а при гострій необхідності можна запросто змінити тканину на інший вид.

Здійснення монтажу відбувається легко і просто. Кріпильні механізми і елементи надійно заховані за допомогою бічних кришкових панелей. Компактність штор перевершує варіант класичних гардин. Оригінальні колірні гамми дозволяють внести родзинку в інтер’єр кімнати. Штори можна розмістити в накладку і в проріз вікон, а за технічної можливості на самі стулки. Монтажна планка застосовується при недостатньому місці для кріплення виробу.

По ширині штора досягає до 3-х метрів, висота до 6-ти метрів. Нижче наведені переваги цього пристрою:

Легкий монтаж вироби;
Кріплення на стулки;
Автоматичне управління виробом;
Різноманітність колірної гами полотен;
Можливість нанесення абстракцій і малюнків.